Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Prey - 2022

Film premiera: 05.08.2022 , w Polsce: 05.08.2022

Prey stanowi kolejną odsłonę kultowego cyklu o Predatorze; opowiada historię pewnej indiańskiej wojowniczki, która musi stawić czoła polującej na jej plemię okrutnej istocie z kosmosu. Produkcja jest filmem akcji science-fiction. czytaj więcej

Więcej o Prey

Prey będzie pierwszym filmem, który obejrzysz w całości w języku Komanczów

W tym tygodniu zadebiutował kolejny zwiastun nowego filmu z serii o Predatorze. Spotkał się on z mieszanymi reakcjami, a głównym zarzutem był język, w którym porozumiewali się bohaterowie.

Prey będzie pierwszym filmem, który obejrzysz w całości w języku Komanczów

Nicek, 9 czerwca 2022, 11:31

139557

Wyciekł pełny zwiastun Prey

Prequel serii Predator otrzymał nowy zwiastun. Na razie nieoficjalnie, bo trailer Preya trafił do Internetu przez przeciek na Twitterze.

Wyciekł pełny zwiastun Prey

Entelarmer, 6 czerwca 2022, 17:20

139463

Zobacz zwiastun Prey - filmu, który może zastąpić Predatora

Prey pokaże historię z serii Predator, która rozegrała się na długo przed starciem Arnolda Schwarzeneggera z myśliwym z kosmosu...

Zobacz zwiastun Prey - filmu, który może zastąpić Predatora

Entelarmer, 16 maja 2022, 16:52

138795

Zakończono zdjęcia do nowego Predatora

Na instagramowym profilu jednego z członków ekipy nowego obrazu o Predatorze, operatora Jeffa Cuttera, pojawił się wpis z informacją o zakończeniu zdjęć do filmu Skull. Post nie jest już dostępny na Instagramie.

Zakończono zdjęcia do nowego Predatora

Patryk Kubiak, 14 września 2021, 15:52

132905

Znamy tytuł Predatora 5. Film ma dorównać oryginałowi

Poznaliśmy nowe szczegóły na temat piątej części Predatora. Skull, bo tak brzmi jej oficjalny tytuł, jest według twórców filmem, który dorównuje oryginałowi pod wieloma względami.

Znamy tytuł Predatora 5. Film ma dorównać oryginałowi

Karol Laska, 28 lipca 2021, 16:05

131801

Film: Prey

Prey stanowi kolejną odsłonę kultowego cyklu o Predatorze; opowiada historię pewnej indiańskiej wojowniczki, która musi stawić czoła polującej na jej plemię okrutnej istocie z kosmosu. Produkcja jest filmem akcji science-fiction.

Prey jest filmem akcji science-fiction w reżyserii Dana Trachtenberga (Cloverfield Lane 10, The Boys). Akcja tytułu toczy się około 300 lat temu na terenie dzisiejszych Stanów Zjednoczonych. Naru jest utalentowaną wojowniczką z indiańskiego premiera Komanczów. W celu ochrony swoich pobratymców jest ona zmuszona do podjęcia walki z okrutną istotą z kosmosu. W produkcji wystąpili między innymi Amber Midthunder, Stefany Mathias, Dane DiLiegro, Stormee Kipp oraz Dakota Beavers. Zdjęcia powstały w Calgary.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun