Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 lipca 2022, 15:51

Reżyser Prey opowiada o przyszłości serii o Predatorze

Prey może zostać naprawdę ciekawym filmem o Predatorze. Reżyser widowiska twierdzi, że jest szansa na pokazanie drapieżnika również w innych okolicznościach w przyszłych produkcjach.

Źródło fot.: YouTube / 20th Century Studios

Reżyser filmu Prey, Dan Trachtenberg, wypowiedział się w ostatnim wywiadzie dla portalu TimeOut, (via Screen Rant) na temat przyszłości serii filmów o Predatorze. Okazuje się, że najnowsza część tego uniwersum może nie być jedyną, która będzie eksplorować walkę z drapieżnikiem w innej epoce.

Mamy wiele pomysłów na to, w jakim kierunku rozwinąć serię. Jestem twórcą i bardzo ekscytują mnie śmiałe wybory. Mamy duże pole do popisu, jeśli chodzi o zrobienie rzeczy, których nikt wcześniej nie zrobił.

Trzeba przyznać, że osadzenie historii Predatora 300 lat temu w czasach kolonizacji Ameryki jest odważnym posunięciem. Ze słów reżysera wynika jednak, że następne filmy o Predatorze mogą pokazać kolejne wariacje na temat tego drapieżnika z kosmosu.

Dużo w tej kwestii na pewno będzie zależało od potencjalnego sukcesu komercyjnego, jaki osiągnie Prey. Nie bez znaczenia będą również oceny krytyków i fanów. Jeśli film nie zostanie przychylnie odebrany, to możemy za szybko nie zobaczyć ponownie Predatora na naszych ekranach.

Przypomnijmy, że Prey stanowi kolejną odsłonę kultowego cyklu o Predatorze. Akcja filmu rozgrywa się 300 lat temu, a główną bohaterką będzie młoda indiańska wojowniczka, która będzie musiała przy użyciu swojego sprytu i przebiegłości pokonać najeźdźcę z kosmosu.

Czy jej się powiedzie, przekonamy się 5 sierpnia, kiedy to film trafi na platformę Hulu, należącą do Disneya. Dlatego też Prey będzie dostępny również na Disney+.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.