Disney Plus na sierpień 2022 - lista filmów i seriali

Już za kilka dni rozpocznie się sierpień, więc oznacza to, że do usługi Disney+ dodane zostaną nowe produkcje. Co tym razem będziemy mogli oglądać na najnowszej w naszym kraju platformie streamingowej?

news
Marcin "Nicek" Nic 26 lipca 2022
4

Źródło fot.: Kadr z filmu Predator: Prey

Wakacje wciąż trwają, jednak nie oznacza to, że możemy odpocząć od oglądania filmów i seriali. Disney+ po raz kolejny szykuje dla swoich subskrybentów gorącą ofertę na zbliżające się tygodnie. Warto jednak zaznaczyć, że prawdopodobnie nie są to wszystkie nowości, które trafią na platformę. Co zostanie dodane na Disney+ w sierpniu?

Filmy

Pierwszą nowością, którą subskrybenci Disney+ będą mieli okazję obejrzeć, jest Buzz Astral. Film ten opowiada historię tytułowego bohatera, którego mogliśmy poznać w serii Toy Story. Tym razem jednak ta postać nie została przedstawiona w formie znanej z wyżej wymienionej tetralogii. Widzowie będą mogli obejrzeć fikcyjną historię Buzza Astrala, który był inspiracją dla zabawki. Film śledzi losy legendarnego strażnika kosmosu, któremu towarzyszą kompani: Izzy, Mo i Darby, a także robot Kotex. Buzz Astral dostępny będzie od 3 sierpnia.

Disney Plus na sierpień 2022 - lista filmów i seriali - ilustracja #1
Źródło: Materiały promocyjne filmu LEGO Gwiezdne wojny: Wakacje

Dwa dni później na Disney+ trafi kolejna produkcja dla młodszych widzów, można się jednak spodziewać, że nawet starsi subskrybenci będą się na niej świetnie bawić. Mowa tutaj o filmie LEGO Gwiezdne wojny: Wakacje, którego akcja dzieje się po wydarzeniach przedstawionych w Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Finn organizuje wakacje dla swoich przyjaciół, jednak jego plan się rozpada, kiedy zostaje oddzielony od grupy. Na swojej drodze spotyka Duchy Mocy postaci znanych z uniwersum Gwiezdnych wojen, a każda z nich opowiada swoją historię nieudanych wakacji.

5 sierpnia na platformie Disney+ zadebiutuje film, który zdecydowanie powinni obejrzeć tylko dorośli widzowie. Prey to zupełnie nowa opowieść w uniwersum Predatora, której twórcy zdecydowali się na odejście od współczesności. Zamiast tego akcja filmu rozgrywa się wśród plemienia Komanczów 300 lat temu. Główną bohaterką będzie wojowniczka Naru, która będzie musiała wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, żeby pokonać najgroźniejszego drapieżnika we wszechświecie.

Seriale

Pierwszym serialem, który w sierpniu trafi na Disney+ będzie Ja jestem Groot. Jak można łatwo się domyślić, ta kilkuodcinkowa miniseria opowie historię bohatera znanego ze Strażników Galaktyki. Można się zatem spodziewać, że pomimo małej ilości dialogów, Groot zapewni subskrybentom Disney+ sporą dawkę śmiechu i łez. Produkcja zadebiutuje na platformie 10 sierpnia.

Disney Plus na sierpień 2022 - lista filmów i seriali - ilustracja #2
Źródło: Materiały promocyjne serialu Mecenas She-Hulk

Natomiast 17 sierpnia do MCU trafi kolejna bohaterka znana z kart komiksów. Tym razem będzie to Mecenas She-Hulk. Serial ten opowie historię Jennifer Walters, prawniczki specjalizującej się w sprawach o charakterze nadludzkim, która sama dysponuje nadzwyczajnymi zdolnościami. Oprócz niej widzowie zobaczą również Hulka, w którego ponownie wcieli się Mark Ruffalo. Pojawienie się dwóch Hulków na ekranie zapewni dużą dawkę akcji, ale i również śmiesznych sytuacji.

Na zakończenie miesiąca Disney+ zabierze swoich subskrybentów w dalekie krańce Galaktyki. 31 sierpnia na platformie zadebiutuje bowiem serial Andor, który opowie historię Cassiana Andora, znanego z filmu Łotr 1. Gwiezdne Wojny - Historie. Fabuła skoncentruje się na narastającym buncie przeciwko Imperium oraz coraz większym zaangażowaniu ludzi w celu pokonania Ciemnej Strony Mocy. Cassian zostanie rzucony w pełen niebezpieczeństw, oszustw i intryg wir akcji, mający pomóc mu przebyć drogę, podczas której przekształci się w zbuntowanego bohatera rebelii.

Pełna lista premier na sierpień

  • Buzz Astral (Lightyear)– premiera 3 sierpnia 2022
  • LEGO Gwiezdne Wojny: Wakacje (LEGO Star Wars: Summer Vacation) – premiera 5 sierpnia 2022
  • Predator: Prey – premiera 5 sierpnia 2022
  • Ja jestem Groot (I Am Groot) – premiera 10 sierpnia 2022
  • Mecaneas She-Hulk (She-Hulk: Attorney at Law) – premiera 17 sierpnia 2022
  • Andor (Star Wars: Andor) – premiera 31 sierpnia 2022

Marcin "Nicek" Nic

Marcin "Nicek" Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w końcu wylądował w GRYOnline.pl. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Miłośnik NBA, który uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Problem trzech ciał? Netflix zdecydował

Czy powstanie 2. sezon serialu Problem trzech ciał? Netflix zdecydował

Farciarz Gilmore powróci. Adam Sandler i Netflix stworzą sequel lubianej komedii

Farciarz Gilmore powróci. Adam Sandler i Netflix stworzą sequel lubianej komedii

2. sezon Squid Game z przybliżoną datą premiery na Netflixie

2. sezon Squid Game z przybliżoną datą premiery na Netflixie