Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 lipca 2022, 10:40

Prey chwalony w pierwszych opiniach; widzowie uznali go za udany powrót do korzeni

Pierwsze opinie są zgodne i Predator wraca w wielkim stylu. Fani są zachwyceni nowym otwarciem serii w postaci filmu Prey. Widowisko otrzymało nawet owacje na stojąco. Zapowiada się kawał porządnego thrillera i horroru.

Źródło: Twitter / Predator

Prey zbiera świetne opinie i według nich ten prequel serii Predator podobno jest lepszy od wszystkich swoich poprzedników. Tym razem cofamy się w czasie 300 lat, gdy przed pierwszą częścią serii wojowniczka plemienia Komanczów, Naru (Amber Midthunder), musi zmierzyć się z kosmicznym łowcą polującym na ludzi dla sportu.

Gregg Katzman, pracujący dla Comic Book Resources, uważa, że Prey to powrót marki:

Pokochałem Preya. Opanowuje suspens oryginalnego Predatora, a następnie wybucha niesamowitą akcją i scenami jak z horroru. To prawdziwy powrót do formy serii i jestem podekscytowany możliwością obejrzenia filmu ponownie. Danie Trachtenbergu, uczyniłeś fanów szczęśliwymi.

Dziennikarka, Courtney Howard, również nie mogła ukryć swojego zachwytu:

Prey Danego Trachtenberga jest wspaniały! Przenikliwy film o potworze, łączący w sobie dwie serie z gatunku (Zjawa spotyka Predatora) i mieszający znane motywy z nową fabułą. Silne poczucie charakteru, rosnący suspens i ogromna ilość krwi. Amber Midthunder jest wciągająca i zniewalająca.

W słowach nie przebiera Greg Alba, tworzący materiały dla kanału YouTube The Reel Rejects:

Odkąd zobaczyłem Preya, mówiłem to już paru osobom: JA KU**A KOCHAM TEN FILM!! Uwielbiam pierwszego Predatora, specjalne miejsce w sercu zajmuje Predator 2. Ogólnie lubię tę serię, oprócz ostatniej produkcji, ALE TO – zdecydowanie najlepszy [film] od czasów oryginału. Po prostu pozamiatał.

Najlepszym komentarzem będzie chyba jednak nagrana reakcja widzów:

Aktualnie prawa do marki posiada Disney i korporacja podjęła decyzję, że zamiast w kinach, film będzie miał premierę na ich platformach streamingowych. Już 5 sierpnia 2022 roku Preya będzie można obejrzeć w Polsce na Disney+.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.