Odwiedź nas na:
Choć mówi się, że polskie efekty specjalne w filmach pozostawiają wiele do życzenia, produkcje wojenne w reżyserii Polaków to coś, czym możemy się chwalić za granicą. Oto najlepsze z nich.
Kino powinno wzbudzać w nas emocje. A czy ludzkość stworzyła do tego celu gatunek filmowy lepszy niż thriller? W mojej opinii – nie. Dlatego zapraszam Was na16 najlepszych thrillerów, które warto obejrzeć w 2023 roku.
Jakub Żulczyk podzielił się świetną wiadomością dla wszystkich fanów jego powieści. Po ciężkiej pracy udało mu się ukończyć kontynuację Ślepnąć od świateł i postanowił podzielić się szczegółami ze wszystkimi.
Do kin właśnie wchodzi Ukryta sieć, film w reżyserii Piotra Adamskiego na podstawie bestsellerowej serii Jakuba Szamałka o tym samym tytule. Oczekiwania były ogromne, ale twórcom udało się dostarczyć porządne kino.
Nowa ekranizacja jednej z najbardziej znanych powieści 20-lecia międzywojennego w końcu otrzymała zwiastun. Znachor Netfliksa prezentuje się na nim wyjątkowo dobrze, oddając atmosferę epoki i dramat bohaterów.
Zakończyły się zdjęcia do najnowszego polskiego filmu wojennego. Twórcy postanowili opowiedzieć historię, która dotychczas w polskiej kinematografii nie była szeroko omawiana. Główny bohater będzie walczył o Monte Cassino.
Trzeci sezon Belfra otrzymał zwiastun, który pokazuje nową trudną sprawę. Główny bohater powraca do rodzinnej miejscowości i będzie musiał zmierzyć się ze śledztwem oraz z powracającą przeszłością.
W sieci właśnie ukazał się pełnoprawny zwiastun filmu Teściowie 2, będącego kontynuacją dobrze przyjętej polskiej komedii.
Powstaje kolejna ekranizacja polskiej powieści. Tym razem Canal+ bierze na warsztat bestseller Wojciecha Chmielarza. Opowieść sensacyjna będzie trzymała widzów w napięciu przez cały czas, jeśli książka zostanie wiernie odwzorowana.
Nie wiem, dla kogo miałby być film Pan Samochodzik i templariusze. Dla fanów serii zdecydowanie okaże się profanacją powieści, a innych widzów nie będzie raczej obchodził. Netflixowi jakoś nie bardzo wychodzą ekranizacje książek.
Od dzisiaj na Netfliksie można oglądać adaptację powieści polskiego autora. Pierwsze recenzje sugerują, że ekranizacja kultowej książki Zbigniewa Nienackiego może podzielić widzów.
Platforma Netflix uraczyła nas pierwszymi zdjęciami z serialu Rojst Millenium. W trzecim sezonie produkcji, za którą odpowiada Jan Holoubek, pojawią się nowi bohaterowie portretowani m.in. przez Janusza Gajosa, Tomasza Schuchardta czy Michalinę Łabacz.
Serial o lekarzu, który postanawia zdecydować, kto w jego szpitalu przeżyje, a kto umrze, brzmi jak kiczowaty wymysł scenarzystów. Nic bardziej mylnego – ogląda się to naprawdę przyzwoicie!
Nowy zwiastun Pana Samochodzika i templariuszy pokazuje nadchodzący film w zupełnie nowym świetle. Wygląda na to, że widzów czeka spora przygoda, ale fani oryginalnej książki mogą poczuć się zawiedzeni.
Warszawianka jest tym lepsza, im mniej serio traktuje swoją fabułę, zanurzając się w fantazyjnym świecie Czułego. Świat widziany jego oczami pochłania za sprawą absurdu i mitologizowania rzeczywistości, choć nie dzieje się to od razu.
W ostatnich dniach pojawiły się informacje dotyczące powstania filmu o polskim Bondzie, czyli Kapitanie Żbiku. Te okazały się jednak żartem. Wyjaśniamy sytuację.
Warszawianka, serial, w którym Borys Szyc wciela się w czterdziestoletniego playboya, trafił dziś na SkyShowtime. Pierwsze recenzje są pozytywne i zapowiadają produkcję z duszą.
Seks (no, odrobina), narkotyki i Młoda Polska. Oraz zbrodnia, tajemnica i autentycznie dobre filmidło z pomysłem na siebie. Uzbrojeni w ostrze satyry Niebezpieczni dżentelmeni uczą i bawią. Ale raczej nie usłyszycie tej lekcji w szkole.
Od dzisiaj na platformie HBO Max jest dostępny film IO w reżyserii Jerzego Skolimowskiego, który był w tym roku nominowany do Oscara.
Już wkrótce na platformę SkyShowtime zawita Warszawianka, produkcja Jakuba Żulczyka i Jacka Borcucha. Trailer zapowiada intrygującą serię.
poprzednia strona
następna strona