Disney Plus na marzec 2023 - lista seriali i filmów

Marzec na Disney+ zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Już na samym początku miesiąca będzie można obejrzeć trzeci sezon Mandalorianina oraz pierwszą część Venoma. Do tego dołączy nowy sezon Zabójczych umysłów i masa innych seriali.

science fiction
24 lutego 2023
5
Źrodło fot. Mandalorianin; Jon Favreau; Disney+; 2019
i

Marzec na ten moment zapowiada się na najciekawszy miesiąc tego roku z Disney+. Lista nowych produkcji oraz sezonów jest wyjątkowo interesująca i już w pierwszych dniach otrzymamy programy, których po prostu nie można pominąć.

Fani Marvela będą zachwyceni, że na Disney+ w końcu zawita Venom. Pierwsza część przedstawi genezę jednego z naczelnych wrogów Spider-Mana. Zaś Mandolarianin poruszy temat odkupienia, o które będzie starał się główny bohater.

Disney+ kupisz tutaj

Filmy

Disney Plus na marzec 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #1
Dusiciel z Bostonu; reż. Matt Ruskin; Hulu; 2023

Ci, którzy uwielbiają pełne napięcia historie, na pewno z chęcią obejrzą Dusiciela z Bostonu - to thriller oparty na prawdziwych wydarzeniach. Produkcja opowiada o dwóch dziennikarkach, które w latach 60. XX wieku przedstawiły sprawę mordercy, Dusiciela z Bostonu. Loretta McLaughlin z gazety Record American jako pierwsza powiązuje ze sobą kolejne morderstwa i wraz z koleżanką, Jean Cole, próbują rozwikłać tajemniczą sprawę.

Jeszcze dalej w przeszłość przeniosą nas Duchy Inisherin. Colin Farrell i Brendan Gleeson wcielili się w dwóch przyjaciół, który żyją w czasach irlandzkiej wojny domowej z lat 20. XX wieku. Mężczyźni znają się całe swoje życie, ale ostatecznie coś między nimi się psuje i jeden z bohaterów chce całkowicie zerwać kontakt, grożąc, iż obetnie sobie palec za każdym razem, gdy były przyjaciel spróbuje z nim porozmawiać. Mimo gróźb drugi z mężczyzn nie chce się poddać i stara się odbudować dawną przyjaźń.

Seriale

Disney Plus na marzec 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #2
Misja podstawówka; Quinta Brunson; ABC; 2021

W marcu oczywiście z nowym sezonem wróci Mandalorianin, który od samego początku jest jednym z największych hitów Disney+. Kolejny rozdział przygód Dina Djarina zaprowadzi go na rodzinną planetę – Mandalorę – gdzie zamierza znaleźć odkupienie po tym, jak złamał zasady „Drogi”, których dotychczas zażarcie przestrzegał. Nadchodząca seria pokaże widzom nowe oblicze kultury oraz życia politycznego najemniczego ludu, który od tysięcy lat zamieszkuje odległą galaktykę.

Pierwszego marca premierę będzie miał również drugi sezon Misji podstawówki. Widzowie ponownie będą mogli prześledzić losy kadry nauczycielskiej, która stara się przekazać wiedzę uczniom jednej ze szkół publicznych w Filadelfii. Nie zawsze zgadzający się z obecnym systemem edukacji i walczący ze znacznym niedofinansowaniem nauczyciele chcą przekazać swoim podopiecznym pasję do zdobywania wiedzy oraz dalszej nauki.

Premiery filmów i seriali na marzec 2023

 1. Mandalorianin (3. sezon, 1. epizod) – 1 marca
 2. Misja: Podstawówka (cały 2. sezon) – 1 marca
 3. Na szlaku zbrodni (cały 2. sezon) – 1 marca
 4. Śladami Michaela – 3 marca
 5. Venom – 3 marca
 6. Duchy Inisherin – 8 marca
 7. MPower (cały sezon) – 8 marca
 8. Skazany na wolność (cały sezon) – 10 marca
 9. 911: Teksas (4. sezon, 1. epizod) – 15 marca
 10. Zabójcze umysły: Ewolucja (cały 16. sezon) – 15 marca
 11. Bono & The Edge: A Sort of Homecoming z Dave'em Lettermanem – 17 marca
 12. Dusiciel z Bostonu – 17 marca
 13. To jest w nas – 24 marca
 14. Więzy (cały sezon) – 29 marca

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

„Czuję się jak idiota”. Reżyser The Creator żałuje osadzenia akcji w 2070 roku

„Czuję się jak idiota”. Reżyser The Creator żałuje osadzenia akcji w 2070 roku

Yoda nie zaaprobowałby sposobu, w jaki Jedi obecnie walczą w Star Wars

Yoda nie zaaprobowałby sposobu, w jaki Jedi obecnie walczą w Star Wars

To 3-godzinne arcydzieło to najlepszy film wojenny wszech czasów. Możesz obejrzeć je w domu

To 3-godzinne arcydzieło to najlepszy film wojenny wszech czasów. Możesz obejrzeć je w domu

Wiemy, kiedy wróci Umbrella Academy. Ujawniono przybliżoną datę premiery finałowego sezonu serialu Netflixa

Wiemy, kiedy wróci Umbrella Academy. Ujawniono przybliżoną datę premiery finałowego sezonu serialu Netflixa

Reżyser Twórcy skomentował niejednoznaczne zakończenie filmu

Reżyser Twórcy skomentował niejednoznaczne zakończenie filmu