Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Szklana Pułapka (Die Hard)

Film premiera: 15.07.1988

Nakatomi Plaza, Los Angeles. Trwa gwiazdkowe przyjęcie dla pracowników Nakatomi Corporation. czytaj więcej

Więcej o Szklana Pułapka

Szklana pułapka stała się filmem świątecznym przez przypadek - tłumaczy reżyser

Reżyser Szklanej pułapki, John McTiernan, wytłumaczył, w jaki sposób film ten stał się świąteczną klasyką. Jest to po części wina przypadku, a po części zasługa pewnego dzieła kinowego z lat 40.

Szklana pułapka stała się filmem świątecznym przez przypadek - tłumaczy reżyser

Karol Laska , 17 grudnia 2020, 14:18

126955

Filmy świąteczne, z którymi nie będziesz się nudzić w Boże Narodzenie

Filmy świąteczne potrafią nudzić. Choć z pewnością znajdą się fani tego typu produkcji, w przypadku coraz większej grupy widzów klasyczne bożonarodzeniowe pozycje sprawdzają się co najwyżej jako środki nasenne. Są wśród nich jednak chlubne wyjątki.

Filmy świąteczne, z którymi nie będziesz się nudzić w Boże Narodzenie

Marek Jura, 6 grudnia 2020, 09:30

2709

Film: Szklana Pułapka

Nakatomi Plaza, Los Angeles. Trwa gwiazdkowe przyjęcie dla pracowników Nakatomi Corporation. Radosny nastrój zmienia się w paraliżujący strach, kiedy w ciągu kilku minut budynek zostaje opanowany przez grupę terrorystów z Hansem Gruberem (Alan Rickman) na czele. W „Szklanej Pułapce" tylko jedna osoba umknęła uwadze przestępców. John McClane (wspaniała, niezapomniana kreacja Bruce'a Willisa), nowojorski detektyw, znalazł się tam właściwie przypadkowo. Jest zmęczony. Ma przy sobie tylko mały pistolet. Ale stanowi jedyną nadzieję dla sterroryzowanych zakładników, wśród których jest jego żona Holly (Bonnie Bedelia). Podejmuje samotną, nierówną i brawurową walkę. "SZKLANA PUŁAPKA" to emocjonujący thriller, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. [opis dystrybutora dvd]

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun