Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Ted Lasso

Serial (US) premiera: 14.08.2020

Wielokrotnie nagradzany komediodramat sportowy. Tytułowy Ted Lasso to trener uniwersyteckiego futbolu amerykańskiego, zmuszony do odnalezienia się w roli szkoleniowca brytyjskiej drużyny piłkarskiej. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 2
Epizodów: 22
Apple TV+
komedia dramat
Sezon 2
12 Epizodów
Premiera 23.07.2021
Wszystkie Sezony

Więcej o Ted Lasso

Legendarna piosenka w nowym odcinku Teda Lasso - zobacz reakcję Ricka Astleya

Popularny serial komediowy o losach trenera futbolu amerykańskiego raz jeszcze zaskakuje kreatywnym wykorzystaniem kultowego utworu.

Legendarna piosenka w nowym odcinku Teda Lasso - zobacz reakcję Ricka Astleya

Ignacy Kruk, 27 września 2021, 14:00

133188

Netflix największym wygranym tegorocznych Emmy - poznajcie zwycięzców

Poznaliśmy wszystkich zdobywców nagród Emmy na 2021 rok. Zobaczcie, kto dostał najważniejsze statuetki dla produkcji telewizyjnych.

Netflix największym wygranym tegorocznych Emmy - poznajcie zwycięzców

Gacek, 20 września 2021, 15:41

133037

Najlepsze seriale Apple TV Plus 2021

2021 rok nie dotarł jeszcze do półmetka, a już na horyzoncie pojawiło się wiele seriali, które warto poznać. Jeśli zamierzaliście szukać rozrywki, grozy lub przygody na Apple TV Plus, nie musicie błądzić po omacku. Poniżej lista, która Wam pomoże!

Najlepsze seriale Apple TV Plus 2021

Patryk Kubiak, 28 maja 2021, 18:00

130460

Serial: Ted Lasso

Wielokrotnie nagradzany komediodramat sportowy. Tytułowy Ted Lasso to trener uniwersyteckiego futbolu amerykańskiego, zmuszony do odnalezienia się w roli szkoleniowca brytyjskiej drużyny piłkarskiej.

Ted Lasso to komediodramat sportowy dystrybuowany przez Apple TV. Jego głównym bohaterem jest tytułowy Ted Lasso, uniwersytecki trener futbolu amerykańskiego. Zostaje on zatrudniony na posadę szkoleniowca brytyjskiego klubu piłkarskiego, co zmusza go do odnalezienia się w nowym sporcie i kulturze. Lasso nie zdaje sobie sprawy że właścicielka klubu, Rebecca, zatrudniła go, chcąc pogrążyć klub z żądzy zemsty na swoim byłym mężu – lecz umiejętności i dobroduszność nowego trenera okazują się mieć dokładnie przeciwny efekt. Serial został wielokrotnie nagrodzony nagrodami Emmy, a wystąpili w nim m.in. Jason Sudeikis (Ted Lasso), Hannah Waddingham (Rebecca Welton) i Brett Goldstein (Roy Kent).

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.