Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 marca 2023, 16:30

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 3-5 marca 2023 roku

Lubicie muzyczne klimaty? W takim razie może zaciekawi Was serial o kapeli, która ma wielkie ambicje. Zobaczcie, co polecamy obejrzeć w ten weekend.

Źrodło fot. Daisy Jones & The Six, Scott Neustadter i Michael H. Weber, Amazon Prime Video, 2023 / Shantaram, Steve Lightfoot, Apple TV+, 2022 / Yellowstone, Taylor Sheridan i John Linson, Paramount Network, 2018
i

Jest w tym tygodniu parę nowości, ale chcemy też zwrócić uwagę na nieco starsze produkcje, które także warto obejrzeć. Dla każdego powinno znaleźć się coś dobrego, ponieważ te trzy platformy posiadają naprawdę ciekawe i bogate oferty. W ich bibliotekach znajdziemy chociażby nowy serial Daisy Jones & The Six, który debiutuje w tym tygodniu, a także świetne Shantaram i Yellowstone. Te nowości oraz wiele innych możecie obejrzeć na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime w weekend 3-5 marca 2023 roku.

Daisy Jones & The Six – Prime Video

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 3 marca
 3. Rok premiery: 2023

Nowy serial limitowany Amazona. Będziemy śledzić w nim historię zespołu Daisy Jones & The Six na drodze do sławy. Kapela w Los Angeles lat 70. dąży do tego, by podbić muzyczną scenę i stać się światową ikoną. W serialu występują m.in. Suki Waterhouse i Sam Claflin. Czy ekranizacja będzie kolejnym przebojem od Prime Video? O tym wkrótce się przekonamy, a tymczasem obejrzyjcie i sprawdźcie, jak wypadła ta produkcja.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Daisy Jones & The Six

Serial Daisy Jones & The Six obejrzysz na Amazon Prime Video

Shantaram – Apple TV+

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 14 października 2022
 3. Rok premiery: 2022

Serial na podstawie powieści o tym samym tytule. Przedstawia historię australijskiego zbiega, który po ucieczce z więzienia postanawia ukryć się w Bombaju. Tam, poszukując odkupienia, przy okazji odnajduje niesamowite przyjaźnie i miłość, jednocześnie próbując dać coś od siebie tamtejszej społeczności. Właśnie dlatego podejmuje się leczenia mieszkańców slumsów, którzy dali mu dom. W skrócie – serial zdecydowanie polecam. Więcej na temat tego, co o nim myślę, przeczytacie w mojej recenzji.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Shantaram
 2. Nasza recenzja serialu Shantaram

Serial Shantaram obejrzysz na Apple TV+

Yellowstone – SkyShowtime

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 14 lutego
 3. Rok premiery: 2018

Pierwsza, ale nie ostatnia pozycja na naszej liście od Taylora Sheridana, którego seriale cieszą się sporą popularnością. W Yellowstone poznamy historię rodziny Dutton, która kontroluje największe ranczo. W serialu przyjrzymy się temu, jak muszą mierzyć się z wrogami, którzy próbują wkroczyć na ich ziemię. Pośród nich znajdują się sąsiadujący z nimi deweloperzy, a także rdzenni mieszkańcy rezerwatu.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Yellowstone

Serial Yellowstone obejrzysz na SkyShowtime

Ted Lasso – Apple TV+

 1. Co to: serial komediowy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 17 sierpnia 2020
 3. Rok premiery: 2020

Wkrótce Ted Lasso wróci z trzecim sezonem. Przed jego premierą warto przypomnieć sobie poprzednie odcinki, albo obejrzeć je po raz pierwszy, jeśli ktoś jeszcze nie zna tej produkcji. Ten chwalony serial komediowy opowiada o amerykańskim trenerze, który przenosi się do Anglii, by pomimo braku doświadczenia w tym sporcie sprawować pieczę nad drużyną piłkarską.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Ted Lasso

Serial Ted Lasso obejrzysz na Apple TV+

Tulsa King – SkyShowtime

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 14 lutego
 3. Rok premiery: 2022

Sylvester Stallone na małym ekranie. Gwiazdor kina akcji w tym serialu wciela się w capo mafii, który po opuszczeniu murów więzienia zostaje zesłany do Tulsy, gdzie wraz z nietypowymi towarzyszami buduje nowe przestępcze imperium. Serial ze Stallone’em spotkał się z ciepłym przyjęciem, zatem warto zwrócić na niego uwagę, skoro SkyShowtime wreszcie zawitało do Polski.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Tulsa King

Serial Tulsa King obejrzysz na SkyShowtime

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej