Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 marca 2023, 15:50

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 17-19 marca 2023 roku

Czy ktoś ma ochotę wrócić do Miasteczka Twin Peaks? A może przeżyć sportowe emocje z ekipą Teda Lasso? Zobaczcie, co warto obejrzeć w ten weekend.

Źrodło fot. Miasteczko Twin Peaks, Mark Frost i David Lynch, ABC, 1990 / Ted Lasso, Jason Sudeikis, Bill Lawrence, Brendan Hunt i Joe Kelly, Apple TV+, 2020 / Rój, Donald Glover i Janine Nabers, Amazon Prime Video, 2023
i

Tym razem mamy tydzień pełen nowości na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime. Do ich bibliotek dołączyło wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków, wśród których znalazło się chociażby uwielbiane Miasteczko Twin Peaks, a także ciekawie zapowiadający się serial Ekstrapolacje. Poza tym wreszcie wrócił Ted Lasso z nowymi odcinkami, a to i tak nie wszystkie interesujące debiuty z tego tygodnia. Te oraz inne produkcje możecie obejrzeć na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime w weekend 17-19 marca 2023 roku.

Rój (Swarm) – Prime Video

 1. Co to: serial komediodramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 17 marca
 3. Rok premiery: 2023

Lubicie komediodramaty? Do oferty Amazon Prime Video w tym tygodniu dołączy przedstawiciel tego gatunku, którym warto się zainteresować. Szczególnie, jeśli jesteś fanem serialu Atlanta, ponieważ Rój jest jego spin-offem. Produkcja przedstawia historię fanki, która posunie się do brutalnych rozwiązań dla swojej idolki – piosenkarki R&B. Krytycy, którzy zapoznali się z tą produkcją, w większości polecają to zabarwione humorem widowisko grozy. Twórcami tego serialu są Donald Glover oraz Janine Nabers.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Rój

Serial Rój obejrzysz na Amazon Prime Video

Ted Lasso: 3. Sezon – Apple TV+

 1. Co to: serial komediowy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 15 marca
 3. Rok premiery: 2020

AFC Richmond, które właśnie awansowało, staje w obliczu kpin, ponieważ według prognoz medialnych będą ostatni w Premier League, a Nate, teraz uznawany za „cudowne dziecko”, zaczął pracować dla Ruperta w West Ham United. Po kontrowersyjnym odejściu Nate’a z Richmond, Roy Kent zostaje asystentem trenera. Tymczasem kiedy Ted mierzy się z presją w pracy, w domu nadal zmaga się z własnymi problemami. Rebecca jest skupiona na pokonaniu Ruperta, a Keeley stara się poradzić sobie jako szefowa własnej agencji PR. Wygląda na to, że wszystko sypie się zarówno na boisku, jak i poza nim, ale Team Lasso i tak nie zamierza się poddać.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Ted Lasso

Serial Ted Lasso obejrzysz na Apple TV+

Miateczko Twin Peaks (Twin Peaks) – SkyShowtime

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 14 marca
 3. Rok premiery: 1990

Kultowy serial, który wciąż zachwyca. Po morderstwie królowej balu, Laury Palmer, agent specjalny FBI Dale Cooper przybywa do Twin Peaks w stanie Waszyngton. To małe miasteczko, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje. Im bardziej Cooper zagłębia się w śledztwo, tym bardziej zbliża się do skomplikowanej sieci tajemnic, która otacza miasto i jego ekscentrycznych mieszkańców.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Miasteczko Twin Peaks

Serial Miasteczko Twin Peaks obejrzysz na SkyShowtime

Ekstrapolacje (Extrapolations) – Apple TV+

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 17 marca
 3. Rok premiery: 2023

Serial limitowany Apple TV+ po brzegi wypełniony gwiazdami. Zobaczymy w nim m.in. Meryl Streep, Foresta Whitakera, Tobeya Maguire’a, Kita Haringtona i Siennę Miller. A o czym opowie? Przedstawi osiem przeplatających się ze sobą historii o miłości, pracy, wierze i rodzinie, które rozgrywają się w niedalekiej przyszłości, kiedy chaotyczne skutki zmiany klimatu stały się częścią codzienności.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Ekstrapolacje

Serial Ekstrapolacje obejrzysz na Apple TV+

Ciche miejsce (A Quiet Place) – SkyShowtime

 1. Co to: film grozy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 14 marca
 3. Rok premiery: 2018

Świetny horror science fiction w reżyserii Johna Krasinskiego, który zapoczątkował serię Ciche miejsce. Jego akcja rozgrywa się w świecie, w którym ludzie muszą żyć pośród potworów o wyostrzonym zmyśle słuchu. I aby przetrwać, zmuszeni są do funkcjonowania w ciszy, chcąc ukryć się przed tymi niebezpiecznymi monstrami. W produkcji śledzimy losy rodziny Abbotów. Rodzice grani są przez reżysera filmu oraz Emily Blunt.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Ciche miejsce

Film Ciche miejsce obejrzysz na SkyShowtime

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej