Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 lutego 2023, 20:22

Cień i kość w zwiastunie 2. sezonu zabiera bohaterów w niebezpieczną podróż

Drugi sezon serialu Cień i kość w końcu otrzymał pełnoprawny zwiastun. Nadchodzi armia stworzona z cienia gotowa zniszczyć wszystko, a Alina wyrusza w podróż, żeby zdobyć coś, co pomoże pokonać generała.

Źrodło fot. Cień i kość; Eric Heisserer i Daegan Fryklind; Netflix; 2021
i

Od ostatniej zapowiedzi drugiego sezonu Cienia i kości minęło prawie pół roku. Twórcy kazali fanom długo czekać, ale patrząc na oficjalny zwiastun, można powiedzieć, że było na co. Zaprezentowane nagranie w jasny sposób przedstawia, co czeka widzów Netfliksa – dużo akcji, pojedynków, a do tego ostateczna walka o wszystko.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Już na samym początku zwiastuna widać, co się dzieje. Kirigan stworzył armię upiorów cienia, których zadaniem jest wprowadzenie zamętu oraz chaosu. Natomiast Alina wraz z towarzyszami rusza w podróż, żeby zdobyć Ognistego Ptaka i Morski Bicz. Bohaterka stanie także do pojedynku ze wspomnianym Kiriganem, a ich starcie nie będzie polegało wyłącznie na wymianie słownych argumentów.

Jednocześnie przypominamy, iż twórcy sami zapowiadali, że nadchodząca seria zaliczy pewne zmiany względem książkowego oryginału. Na wyjaśnienie, jak potoczą się losy bohaterów, nie będzie trzeba długo czekać. Drugi sezon Cienia i kości będzie miał premierę już 16 marca.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej