Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 31 maja 2022, 13:48

Top Gun: Maverick jest sukcesem, ale na 3. część poczekamy

Sukces filmu Top Gun: Maverick nie jest gwarantem powstania trzeciej części serii. W ostatnim wywiadzie Jerry Bruckheimer opowiedział o podejściu do tworzenia filmów, które miało również wpływ na sukces nowego Top Guna.

Źródło: YouTube / Paramount Pictures

Top Gun: Maverick odniósł ogromny sukces i przypadł do gustu zarówno recenzentom, jak i widzom. Ale nawet jeśli są plany dotyczące kontynuacji hitu, to nie są one czymś natychmiastowym. Wspomniał o tym producent Jerry Bruckheimer, który portalowi Deadline wyjaśnił, że należy „cieszyć się chwilą”.

Dla Bruckheimera jest to duży sukces, ponieważ nowy Top Gun przebił poprzedni, osobisty rekord producenta. Dotychczas jego największym otwarciem w box office byli Piraci z Karaibów: Na krańcu świata z 2007 roku.

Top Gun: Maverick jest oglądany na całym świecie

Oprócz podzielenia się informacją o tym, że o kontynuacji nie ma co na razie myśleć, Jerry Bruckheimer również pochwalił się wynikami filmu. Sugeruje on, że za jego sukcesem stoi to, do jak wielu osób trafia Top Gun: Maverick:

Robimy filmy dla każdej widowni. Top Gun jest dla każdego; on opiera się o historię, postacie oraz podróż, w którą je zabieramy. Nie obchodzi mnie, gdzie obejrzysz ten film. Zobaczysz go z salą wypełnioną po brzegi; jest grany na całym świecie. Mamy ogromne liczby w Europie oraz Azji.

Film był również ważny dla Toma Cruise’a i aktor postarał się, żeby cała ekipa była przygotowana do zdjęć. Jak pisaliśmy, stworzył on specjalny trening, który miał oswoić aktorów z ogromnym przeciążeniem, podczas lotów myśliwcem tak, aby byli gotowi do latania F18, które wzięły udział w filmie.

Top Gun: Maverick pokazał, że można stworzyć udaną kontynuację starego filmu i widzowie nie będą mieli poczucia odgrzewanego kotleta. Pytanie tylko, czy zmotywuje to do rychłego nakręcenia trzeciej części, czy dane nam będzie znowu czekać ponad 30 lat.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

Paramount filmy sensacyjne Top Gun (marka)
kalendarz wiadomości
2022
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21

22

23 24 25 26 27 28

29

30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.