Największy film 2022 roku będzie można obejrzeć na start SkyShowtime w Polsce

Poznaliśmy dokładną datę debiutu platformy SkyShowtime na terenie Polski. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jakie produkcje będziemy mogli obejrzeć na start serwisu w naszym kraju.

news
Kamil "grim_reaper" Kleszyk 31 stycznia 2023
3
Źrodło fot. SkyShowtime
i

Platforma SkyShowtime oficjalnie zadebiutuje w Polsce 14 lutego. W związku z tym firma ogłosiła szczegóły związane z wejściem serwisu na nasz rynek. Wedle przekazanych informacji, miesięczna subskrypcja będzie się wiązać z wydatkiem 24,99 zł. W porównaniu z chociażby Netfliksem nie będzie ona zatem szalenie wysoka. Problem jednak pojawia się, gdy mowa o oferowanej przez SkyShowtime jakości obrazu. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi doniesieniami, nie będziemy mogli liczyć na 4K. Zamiast tego chętni – przynajmniej na razie – zadowolić się będą musieli jakością Full HD (więcej na ten temat przeczytacie tutaj).

SkyShowtime – oferta programowa

Być może tę niedogodność wynagrodzi bogata oferta biblioteki serwisu VOD. Widzowie będą mogli liczyć na obecność nie tylko produkcji od Universal Pictures i Paramount Pictures, ale również Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock.

Bez wątpienia prawdziwą gratkę dla widzów będzie stanowić ubiegłoroczny kinowy hit – Top Gun: Maverick. Przypomnijmy, że świetnie oceniane widowisko z Tomem Cruise’em w roli głównej zarobiło na całym świecie prawie 1,5 mld dolarów i tym samym stało się jednym z najbardziej dochodowych filmów w historii. Jeśli zaś liczyć wpływy w samym 2022 roku, to żadna inna produkcja nie zdołała pokonać obrazu Josepha Kosinskiego.

Największy film 2022 roku będzie można obejrzeć na start SkyShowtime w Polsce - ilustracja #1
Top Gun: Maverick, Joseph Kosinski, Paramount Pictures, 2022

Oprócz tego w bibliotece SkyShowtime znajdziemy pełnometrażowe dzieła takie jak Ambulans, Downton Abbey: Nowa epoka, Jerry and Marge Go Large, Jurassic World: Dominion, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, Pan Wilk i Spółka. Bad Guys, The Hanging Sun, Wiking.

Subskrybenci zyskają również dostęp do szerokiej oferty seriali. Będą to m.in 1883, 1923, A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Halo, Prawo i porządek: 21. sezon, Let The Right One In, Mayor of Kingstown: sezony 1. i 2., Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Akademia wampirów i Yellowstone.

Największy film 2022 roku będzie można obejrzeć na start SkyShowtime w Polsce - ilustracja #2
Halo, Kyle Killen, Showtime Networks, 2022

W kolejnych miesiącach serwis SkyShowtime zasilą A Town Called Malice, Belfast, Drift – Partners In Crime (S1A), Lioness, Nope, Minionki: Wejście Gru, Rabbit Hole, Uśmiechnij się, Czarny telefon i The Great Game.

Największy film 2022 roku będzie można obejrzeć na start SkyShowtime w Polsce - ilustracja #3
Minionki: Wejście Gru, Kyle Balda, 2022

Subskrybenci z Europy Centralnej będą też mieli okazję zobaczyć dwa pierwsze seriale oryginalne SkyShowtime, które trafią do serwisu w 2023 roku. Będzie to czeski The Winner i polska Warszawianka.

Więcej informacji o SkyShowtime znajdziecie na oficjalnej stronie platformy. Poniżej możecie obejrzeć spot reklamowy serwisu.

POWIĄZANE TEMATY: VoD Yellowstone

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Świetne anime Great Pretender doczekało się sequela. Gdzie obejrzeć Razbliuto?

Świetne anime Great Pretender doczekało się sequela. Gdzie obejrzeć Razbliuto?

Gdzie obejrzeć aktorski film Avatar: The Last Airbender?

Gdzie obejrzeć aktorski film Avatar: The Last Airbender?

Wszystko, co trzeba wiedzieć o obsadzie i postaciach z Avatar: The Last Airbender Netflixa

Wszystko, co trzeba wiedzieć o obsadzie i postaciach z Avatar: The Last Airbender Netflixa

Czy anime Ninja Kamui jest oparte na mandze?

Czy anime Ninja Kamui jest oparte na mandze?

One Day Netflixa ma świetny wynik na Rotten Tomatoes. Kto jest w obsadzie i ile jest odcinków?

One Day Netflixa ma świetny wynik na Rotten Tomatoes. Kto jest w obsadzie i ile jest odcinków?