Największy film 2022 roku będzie można obejrzeć na start SkyShowtime w Polsce

Poznaliśmy dokładną datę debiutu platformy SkyShowtime na terenie Polski. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jakie produkcje będziemy mogli obejrzeć na start serwisu w naszym kraju.

news
Kamil "grim_reaper" Kleszyk 31 stycznia 2023
3
Źrodło fot. SkyShowtime
i

Platforma SkyShowtime oficjalnie zadebiutuje w Polsce 14 lutego. W związku z tym firma ogłosiła szczegóły związane z wejściem serwisu na nasz rynek. Wedle przekazanych informacji, miesięczna subskrypcja będzie się wiązać z wydatkiem 24,99 zł. W porównaniu z chociażby Netfliksem nie będzie ona zatem szalenie wysoka. Problem jednak pojawia się, gdy mowa o oferowanej przez SkyShowtime jakości obrazu. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi doniesieniami, nie będziemy mogli liczyć na 4K. Zamiast tego chętni – przynajmniej na razie – zadowolić się będą musieli jakością Full HD (więcej na ten temat przeczytacie tutaj).

SkyShowtime – oferta programowa

Być może tę niedogodność wynagrodzi bogata oferta biblioteki serwisu VOD. Widzowie będą mogli liczyć na obecność nie tylko produkcji od Universal Pictures i Paramount Pictures, ale również Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock.

Bez wątpienia prawdziwą gratkę dla widzów będzie stanowić ubiegłoroczny kinowy hit – Top Gun: Maverick. Przypomnijmy, że świetnie oceniane widowisko z Tomem Cruise’em w roli głównej zarobiło na całym świecie prawie 1,5 mld dolarów i tym samym stało się jednym z najbardziej dochodowych filmów w historii. Jeśli zaś liczyć wpływy w samym 2022 roku, to żadna inna produkcja nie zdołała pokonać obrazu Josepha Kosinskiego.

Największy film 2022 roku będzie można obejrzeć na start SkyShowtime w Polsce - ilustracja #1
Top Gun: Maverick, Joseph Kosinski, Paramount Pictures, 2022

Oprócz tego w bibliotece SkyShowtime znajdziemy pełnometrażowe dzieła takie jak Ambulans, Downton Abbey: Nowa epoka, Jerry and Marge Go Large, Jurassic World: Dominion, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, Pan Wilk i Spółka. Bad Guys, The Hanging Sun, Wiking.

Subskrybenci zyskają również dostęp do szerokiej oferty seriali. Będą to m.in 1883, 1923, A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Halo, Prawo i porządek: 21. sezon, Let The Right One In, Mayor of Kingstown: sezony 1. i 2., Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Akademia wampirów i Yellowstone.

Największy film 2022 roku będzie można obejrzeć na start SkyShowtime w Polsce - ilustracja #2
Halo, Kyle Killen, Showtime Networks, 2022

W kolejnych miesiącach serwis SkyShowtime zasilą A Town Called Malice, Belfast, Drift – Partners In Crime (S1A), Lioness, Nope, Minionki: Wejście Gru, Rabbit Hole, Uśmiechnij się, Czarny telefon i The Great Game.

Największy film 2022 roku będzie można obejrzeć na start SkyShowtime w Polsce - ilustracja #3
Minionki: Wejście Gru, Kyle Balda, 2022

Subskrybenci z Europy Centralnej będą też mieli okazję zobaczyć dwa pierwsze seriale oryginalne SkyShowtime, które trafią do serwisu w 2023 roku. Będzie to czeski The Winner i polska Warszawianka.

Więcej informacji o SkyShowtime znajdziecie na oficjalnej stronie platformy. Poniżej możecie obejrzeć spot reklamowy serwisu.

POWIĄZANE TEMATY: VoD Wiking

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję

Belfer - czy sezon 1. jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć ten serial kryminalny

Belfer - czy sezon 1. jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć ten serial kryminalny

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?