Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Czarny telefon (The Black Phone)

Film premiera: 29.05.2022 , w Polsce: 24.06.2022

W małym miasteczku notorycznie znikają dzieci. Finney Shaw staje się szóstą ofiarą seryjnego mordercy. Po tym, jak zostaje porwany, trafia do dźwiękoszczelnej piwnicy – z powieszonym na jednej ze ścian czarnym telefonem. czytaj więcej

Film: Czarny telefon

W małym miasteczku notorycznie znikają dzieci. Finney Shaw staje się szóstą ofiarą seryjnego mordercy. Po tym, jak zostaje porwany, trafia do dźwiękoszczelnej piwnicy – z powieszonym na jednej ze ścian czarnym telefonem.

Czarny telefon to amerykański paranormalny wyreżyserowany przez Scotta Derricksona. Rok 1978, podmiejskie miasteczko w okolicach Kolorado – liczba zaginionych dzieci wzrasta – szóstą ofiarą staję się 13-letni Finney Shaw. „Grabarz”, seryjny morderca porywa go i zamyka w całkowicie odciętej od świata piwnicy. Na jednej ze ścian pomieszczenia, które stało się jego więzieniem, wisi odcięty od sieci, czarny telefon. Już jakiś czas później Finney odkrywa, że aparat jest nawiedzony przez duchy poprzednich dzieci. Pragną one pomóc chłopakowi w ucieczce.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.