Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Yellowstone

Serial (US) premiera: 20.06.2018

Yellowstone to serial telewizyjny z gatunku dramat/western. Opowiada o rodzinie ranczerów z Montany, która walczy przeciwko ludziom wkraczającym na ich ziemię. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 5
Epizodów: 39
Sezon 5
? Epizodów
Premiera nieznana
Wszystkie Sezony

Więcej o Yellowstone

Największy film 2022 roku będzie można obejrzeć na start SkyShowtime w Polsce

Poznaliśmy dokładną datę debiutu platformy SkyShowtime na terenie Polski. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jakie produkcje będziemy mogli obejrzeć na start serwisu w naszym kraju.

Największy film 2022 roku będzie można obejrzeć na start SkyShowtime w Polsce

grim_reaper, 31 stycznia 2023, 13:45

147362

SkyShowtime - jak może wyglądać oferta seriali i filmów oraz polska cena

Kolejna platforma streamingowa zmierza do Polski. Ma ona udostępnić produkcje wytwórni, które jeszcze nie związały się z żadnym innym serwisem. SkyShowtime zadebiutuje w naszym kraju jeszcze w tym roku.

SkyShowtime - jak może wyglądać oferta seriali i filmów oraz polska cena

Aleksandra Wosz, 27 stycznia 2023, 02:00

147218

Serial: Yellowstone

Yellowstone to serial telewizyjny z gatunku dramat/western. Opowiada o rodzinie ranczerów z Montany, która walczy przeciwko ludziom wkraczającym na ich ziemię.

Yellowstone opowiada o Johnie Duttonie, właścicielu największego rancza w Montanie. Jego posiadłość chcą kupić firmy deweloperskie, indiański rezerwat oraz przedstawiciele parku narodowego Yellowstone. Ten jednak zamierza za wszelką cenę bronić swojego dziedzictwa wraz z pomocą swojej bezwzględnej córki Beth oraz trzech synów: Jamiego, Kayce’ego i Lee. W rolach głównych: Kevin Costner, Wes Bentley, Kelly Reilly, Luke Grimes, Cole Hauser, Kelsey Asbille, Dave Annabl, Gil Birmingham, Jefferson Whit. Serial został wyprodukowany przez Linson Entertainment i był emitowany w Polsce od od 7 kwietnia 2019 roku.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.