Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 listopada 2022, 14:58

autor: Tomasz Bobusia

Indiana Jones 5 ma godnie pożegnać bohatera. Zobacz nowe plakaty i kadr z filmu

Indiana Jones w przyszłym roku powróci na srebrny ekran. W magazynie Empire ukazały się nowe, ekskluzywne materiały, w tym plakaty oraz kadr z filmu. Oto one!

Źrodło fot. Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki | 2008 | reż. Steven Spielberg | Lucasfilms
i

O pracach nad piątą częścią Indiany Jonesa mówiło się już od dawna, ale zdjęcia do filmu ruszyły dopiero w czerwcu zeszłego roku. Projekt wciąż jest owiany tajemnicą – Lucasfilm niechętnie dzieli się informacjami, ale tym razem studio uczyniło wyjątek.

Indiana Jones 5: nowe plakaty i kadr z filmu

Już wkrótce, bo 24 listopada do brytyjskich salonów prasowych trafi nowy numer magazynu Empire, zawierający ekskluzywne materiały z Indiany Jonesa 5. Są to m.in. wywiad z Harrisonem Fordem oraz reżyserem Jamesem Mangoldem (Logan: Wolverine, Le Mans’66), a także materiały graficzne.

Najważniejszym z nich jest kadr przedstawiający Harrisona Forsa siedzącego na jachcie:

Fani serii docenią też dwie wersje okładki magazynu Empire:

Co wiemy o piątej części Indiany Jonesa?

O fabule Indiany Jonesa 5 wiadomo jak na razie niewiele. Film ma godnie pożegnać tytułową postać – po raz piąty wcieli się w nią Harrison Ford. Amerykański aktor ma już 80 lat, ale ani myśli o emeryturze. Już wkrótce pojawi się on w MCU – i to od razu w aż dwóch filmach! Oto, co Harrison Ford sądzi o ostatniej części serii:

Jest pełna przygód, śmiechu i prawdziwych emocji. A do tego kompleksowa i podstępna.

W przypadku letnich produkcji kampania reklamowa z reguły zaczyna się od sześciu do ośmiu miesięcy przed premierą. Film wejdzie do kin 30 czerwca 2023 roku, a więc jeszcze w tym roku powinien pojawić się pierwszy zwiastun.

Materiały z Empire stanowią miłą niespodziankę dla fanów kina nowej przygody, ale nie wyjaśniają zbyt wiele na temat samego filmu. Dowiedzieliśmy się jedynie, że fabuła filmu została osadzona w latach 60, a Indiana Jones odwiedzi Nowy Jork.

Jak na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i poczekać na więcej informacji na temat Indiany Jonesa 5.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.