Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 sierpnia 2022, 14:09

Gwiazda Rodu smoka odrzuciła rolę w Grze o tron, bo były tam smoki

Paddy Considine mógł wcześniej zagrać w produkcji z uniwersum stworzonego przez George’a R.R. Martina. Aktor jednak odrzucił rolę w Grze o tron, a powód decyzji jest dość komiczny.

Źródło fot.: Materiały promocyjne serialu Ród smoka

Mało kto na początku spodziewał się, że Gra o tron stanie się globalnym fenomenem. Produkcja cały czas natrafiała na wszelkiego rodzaju problemy, przez co oryginalny pilot serialu został skasowany. Dodatkowo obsada widowiska stworzonego przez HBO mogła wyglądać inaczej. Na przykład mógł w niej znaleźć się aktor, którego zobaczymy niedługo w Rodzie smoka.

Paddy Considine, bo o nim tutaj mowa, otrzymał propozycję zagrania w Grze o tron. Aktor zdecydował się jednak nie przyjąć zaoferowanej mu roli, a powód tej decyzji może okazać się teraz niezmiernie zabawny. Dwukrotny zdobywca nagrody BAFTA podzielił się nim podczas ostatniego wywiadu z The Sunday Times (via Screen Rant).

Mój agent powiedział, że będą tam smoki. Podziękowałem mu i nawet nie przeczytałem scenariusza.

Nie wiadomo jednak w kogo Paddy Considine mógł wcielić się w Grze o tron. Z perspektywy czasu z pewnością żałuje on swojej decyzji, bowiem serial HBO został wielokrotnie nagrodzony, a aktorzy w nim grający zyskali sporą popularność.

HBO Max kupisz tutaj

Nie powinno więc dziwić, że artysta bez mrugnięcia okiem zgodził się zagrać w Rodzie smoka. Przypomnijmy, że wcieli się on w postać króla Viserysa Targaryena. Premiera serialu odbędzie się 21 sierpnia, więc już niedługo zobaczymy, jak Paddy Considine poradzi sobie w tym uniwersum.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.