Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 sierpnia 2022, 14:56

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Gwiazda Rodu smoka podawała w wątpliwość liczne sceny erotyczne ze swoim udziałem

Matt Smith w serialu Ród smoka wcielił się w jedną z głównych postaci. Aktor opowiedział nieco na temat scen erotycznych w prequelu Gry o tron. Według jego zapewnień, widzowie nie będą mogli narzekać na brak intymnych momentów.

Ród smoka/ Źródło: YouTube/ HBO Max.

Trudno wyobrazić sobie serial stojący w obliczu większego wyzwania niż nadchodzący Ród smoka. Fani od dawna zastanawiają się, czy twórcom uda się utrzymać sztandarową mieszankę dramatu, brutalnej przemocy i oczywiście scen erotycznych, które uczyniły Grę o tron takim hitem. O ile nie wiemy jeszcze, jak będzie z dwoma pierwszymi aspektami, to wydaje się, że trzeci zapewni aż nadmiar przygód.

Podczas gdy obsada i ekipa promuje nadchodzący prequel Gry o tron, wiele mówi się o mnogości scen nagości i seksu w produkcji. Twórcy twierdzą, że są one niezbędne do odpowiedniego przedstawienia książkowej historii. Jednak nie wszyscy są przekonani do tego pomysłu.

HBO Max kupisz tutaj

W wywiadzie dla czasopisma Rolling Stone Matt Smith, portretujący w serialu postać księcia Daemona Targaryena, zdradził, że nie jest pewien, czy wszystkie sceny erotyczne, w których brał udział, rzeczywiście były konieczne dla fabuły serialu.

Zdarza się, że zastanawiasz się: „Czy potrzebujemy kolejnej sceny seksu?”. A inni mówią: „Tak, potrzebujemy”. Myślę, że musisz zadać sobie pytanie: „Co robisz? Czy reprezentujesz książki, czy osłabiasz je, aby reprezentować czasy, w których żyjemy?”. I rzeczywiście uważam, że naszym zadaniem jest reprezentowanie książek zgodnie z prawdą i uczciwością, tak jak zostały napisane – zdradził aktor.

Smith został także zapytany, czy jego postać ma duży udział w odważnych scenach.

Więcej niż się spodziewałem. Jeśli o mnie chodzi, to trochę za dużo. Ale cóż mogę powiedzieć, taka praca – odpowiedział ze śmiechem.

Wygląda na to, że twórcy i obsada mają zupełnie odmienne zdanie na temat konieczności scen erotycznych w serialu. Czy widowisko okaże się rzeczywiście tak przepełnione erotyką, jak Gra o tron? O tym przekonamy się już niedługo. Ród smoka zadebiutuje na platformie HBO Max 22 sierpnia 2022 roku.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.