Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 10-12 marca 2023 roku

Kontynuacja serialu Ty? A może Duchy Inisherin? Jest wiele nowych filmów i seriali, z którymi możesz spędzić ten weekend. Zobacz, co polecamy.

news
Edyta Jastrzębska 9 marca 2023
2
Źrodło fot. Ty, Greg Berlanti i Sera Gamble, Netflix, 2018 / Duchy Inisherin, Martin McDonagh, Searchlight Pictures, 2022
i

Ten tydzień jest bogaty w ciekawe nowości. Joe Goldberg wraca w drugiej części czwartego sezonu serialu Ty. W końcu dowiemy się, jak zakończy się jego londyńska przygoda. Poza tym w streamingu zadebiutował jeden z tegorocznych kandydatów do Oscarów, który będzie idealny na weekendowy seans. W dodatku Idris Elba powrócił jako John Luther – tym razem w filmie – i chce domknąć pewne niezakończone sprawy. A to i tak nie wszystko, co dostaliśmy w tym tygodniu. Te nowości oraz wiele innych możecie obejrzeć na Netfliksie, HBO Max i Disney+ w weekend 10-12 marca 2023 roku.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Ty: 4. sezon 2. część (You) – Netflix

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 9 marca
 3. Rok premiery: 2018

Fani serialu Ty nie musieli długo czekać na kontynuację czwartego sezonu, który został podzielony na dwie części. Pod koniec pierwszej z nich Joe dotarł do prawdy i dowiedział się, kto stoi za morderstwami w Londynie. Co z tą wiedzą zrobi bohater grany przez Penna Badgleya? I co oznacza obecność Love (która przecież została zamordowana) w zapowiedzi nowych odcinków?

 1. Dowiedz się więcej o serialu Ty

Serial Ty obejrzysz na Netfliksie

Zmokłe psy (Rain Dogs) – HBO Max

 1. Co to: serial komediowy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 7 marca
 3. Rok premiery: 2023

Nowość od HBO Max, która powstała we współpracy z BBC One. Ten brytyjski serial to czarna komedia będąca kroniką życia oddanej matki, która chce lepszego życia dla swojej dojrzałej, jak na jej wiek, córki. Wraz z „pseudoojcem” i chaotyczną matką chrzestną jej córki tworzą nietypową, ale kochającą się rodzinę. Zapowiada się na ciekawą opowieść o miłości między matką a córką oraz o szalonej rodzinie, która sprzeciwia się systemowi.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Zmokłe psy

Serial Zmokłe psy obejrzysz na HBO Max

Duchy Inisherin (The Banshees of Inisherin) – Disney+

 1. Co to: film dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 8 marca
 3. Rok premiery: 2022

Tegoroczny kandydat do Oscara, z którym zdecydowanie warto się zapoznać. Kinomani wreszcie mają możliwość zrobić to w domowym zaciszu. Ale o czym tak właściwie opowiadają Duchy Inisherin? W filmie poznajemy historię dwóch starych przyjaciół, którzy znaleźli się w impasie, gdy jeden nagle zakończył tę relację. Jego decyzja ma niepokojące konsekwencje dla nich obojga.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Duchy Inisherin
 2. Nasza recenzja filmu Duchy Inisherin

Film Duchy Inisherin obejrzysz na Disney+

Luther: Zmrok (Luther: The Fallen Sun) – Netflix

 1. Co to: film kryminalny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 10 marca
 3. Rok premiery: 2023

Detektyw John Luther szturmem podbił małe ekrany, a teraz wraca w filmie, aby domknąć niezakończone sprawy. Dręczony przez nierozwiązaną sprawę morderstwa, mężczyzna ucieka z więzienia, żeby dopaść sadystycznego seryjnego zabójcę. W filmie zobaczymy m.in. Idrisa Elbę oraz Andy’ego Serkisa.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Luther: Zmrok
 2. Nasza recenzja filmu Luther: Zmrok

Film Luther: Zmrok obejrzysz na Netfliksie

Perry Mason: 2. sezon – HBO Max

 1. Co to: serial kryminalny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 7 marca
 3. Rok premiery: 2020

Kilka miesięcy po zakończeniu sprawy Dodsona, potomek potężnej rodziny naftowej zostaje brutalnie zamordowany. Kiedy prokurator udaje się do miejskich slumsów, aby wskazać najbardziej oczywistych podejrzanych, Perry, Della i Paul znajdą się w centrum sprawy, która ujawni głęboko sięgające spiski i zmusi ich do ustalenia, co tak naprawdę oznacza bycie winnym. Perry Mason to solidny serial kryminalny, z którym zdecydowanie warto będzie spędzić ten weekend.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Perry Mason

Serial Perry Mason obejrzysz na HBO Max

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Gdzie obejrzeć Diunę 1? Pierwsza część widowiska Denisa Villeneuve’a jest dostępna w streamingu

Gdzie obejrzeć Diunę 1? Pierwsza część widowiska Denisa Villeneuve’a jest dostępna w streamingu

Czy w Diunie 2 jest scena po napisach?

Czy w Diunie 2 jest scena po napisach?

Gdzie kręcono serial Shogun? Oto filmowe lokacje

Gdzie kręcono serial Shogun? Oto filmowe lokacje

Rojst Millenium - recenzja. To świetne zakończenie, które rozwiązuje problemy serialu

Rojst Millenium - recenzja. To świetne zakończenie, które rozwiązuje problemy serialu

Fantastyczny miniserial z Kate Winslet w roli głównej. 5 rewelacyjnych odcinków obejrzysz na HBO Max

Fantastyczny miniserial z Kate Winslet w roli głównej. 5 rewelacyjnych odcinków obejrzysz na HBO Max