Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 marca 2023, 10:30

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 10-12 marca 2023 roku

Kontynuacja serialu Ty? A może Duchy Inisherin? Jest wiele nowych filmów i seriali, z którymi możesz spędzić ten weekend. Zobacz, co polecamy.

Źrodło fot. Ty, Greg Berlanti i Sera Gamble, Netflix, 2018 / Duchy Inisherin, Martin McDonagh, Searchlight Pictures, 2022
i

Ten tydzień jest bogaty w ciekawe nowości. Joe Goldberg wraca w drugiej części czwartego sezonu serialu Ty. W końcu dowiemy się, jak zakończy się jego londyńska przygoda. Poza tym w streamingu zadebiutował jeden z tegorocznych kandydatów do Oscarów, który będzie idealny na weekendowy seans. W dodatku Idris Elba powrócił jako John Luther – tym razem w filmie – i chce domknąć pewne niezakończone sprawy. A to i tak nie wszystko, co dostaliśmy w tym tygodniu. Te nowości oraz wiele innych możecie obejrzeć na Netfliksie, HBO Max i Disney+ w weekend 10-12 marca 2023 roku.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Ty: 4. sezon 2. część (You) – Netflix

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 9 marca
 3. Rok premiery: 2018

Fani serialu Ty nie musieli długo czekać na kontynuację czwartego sezonu, który został podzielony na dwie części. Pod koniec pierwszej z nich Joe dotarł do prawdy i dowiedział się, kto stoi za morderstwami w Londynie. Co z tą wiedzą zrobi bohater grany przez Penna Badgleya? I co oznacza obecność Love (która przecież została zamordowana) w zapowiedzi nowych odcinków?

 1. Dowiedz się więcej o serialu Ty

Serial Ty obejrzysz na Netfliksie

Zmokłe psy (Rain Dogs) – HBO Max

 1. Co to: serial komediowy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 7 marca
 3. Rok premiery: 2023

Nowość od HBO Max, która powstała we współpracy z BBC One. Ten brytyjski serial to czarna komedia będąca kroniką życia oddanej matki, która chce lepszego życia dla swojej dojrzałej, jak na jej wiek, córki. Wraz z „pseudoojcem” i chaotyczną matką chrzestną jej córki tworzą nietypową, ale kochającą się rodzinę. Zapowiada się na ciekawą opowieść o miłości między matką a córką oraz o szalonej rodzinie, która sprzeciwia się systemowi.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Zmokłe psy

Serial Zmokłe psy obejrzysz na HBO Max

Duchy Inisherin (The Banshees of Inisherin) – Disney+

 1. Co to: film dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 8 marca
 3. Rok premiery: 2022

Tegoroczny kandydat do Oscara, z którym zdecydowanie warto się zapoznać. Kinomani wreszcie mają możliwość zrobić to w domowym zaciszu. Ale o czym tak właściwie opowiadają Duchy Inisherin? W filmie poznajemy historię dwóch starych przyjaciół, którzy znaleźli się w impasie, gdy jeden nagle zakończył tę relację. Jego decyzja ma niepokojące konsekwencje dla nich obojga.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Duchy Inisherin
 2. Nasza recenzja filmu Duchy Inisherin

Film Duchy Inisherin obejrzysz na Disney+

Luther: Zmrok (Luther: The Fallen Sun) – Netflix

 1. Co to: film kryminalny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 10 marca
 3. Rok premiery: 2023

Detektyw John Luther szturmem podbił małe ekrany, a teraz wraca w filmie, aby domknąć niezakończone sprawy. Dręczony przez nierozwiązaną sprawę morderstwa, mężczyzna ucieka z więzienia, żeby dopaść sadystycznego seryjnego zabójcę. W filmie zobaczymy m.in. Idrisa Elbę oraz Andy’ego Serkisa.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Luther: Zmrok
 2. Nasza recenzja filmu Luther: Zmrok

Film Luther: Zmrok obejrzysz na Netfliksie

Perry Mason: 2. sezon – HBO Max

 1. Co to: serial kryminalny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 7 marca
 3. Rok premiery: 2020

Kilka miesięcy po zakończeniu sprawy Dodsona, potomek potężnej rodziny naftowej zostaje brutalnie zamordowany. Kiedy prokurator udaje się do miejskich slumsów, aby wskazać najbardziej oczywistych podejrzanych, Perry, Della i Paul znajdą się w centrum sprawy, która ujawni głęboko sięgające spiski i zmusi ich do ustalenia, co tak naprawdę oznacza bycie winnym. Perry Mason to solidny serial kryminalny, z którym zdecydowanie warto będzie spędzić ten weekend.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Perry Mason

Serial Perry Mason obejrzysz na HBO Max

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej