Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Ty (You)

Serial (US) premiera: 09.09.2018

Ty przedstawia historię Joego Goldberga, menadżera księgarni, który nawiązuje kontakt z obiecującą pisarką. Z czasem jego niewinne zauroczenie przeradza się w obsesję. Produkcja należy do gatunku thrillerów. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 4
Epizodów: 40
Sezon 4
10 Epizodów
Premiera 09.02.2023
Wszystkie Sezony

Więcej o Ty

Netflix na luty 2023 - lista seriali i filmów

Luty już na horyzoncie. Wraz z nim trafi do nas szeroka oferta nowości programowych dostępnych na Netfliksie. Przedstawiamy produkcje wraz z datami premier, abyście mogli zaplanować sobie nadchodzący miesiąc.

Netflix na luty 2023 - lista seriali i filmów

Aleksandra Wosz, 28 stycznia 2023, 19:50

147283

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 15-17 października 2021 roku

W ten weekend przyjrzymy się początkom rodzinnego życia Joe Goldberga, ostatniej misji Wolverine’a, a także staniemy twarzą w twarz z tajemniczym mężczyzną, który rusza na polowanie rok po tragicznym wypadku. To plan Netflixa, HBO GO i Amazon Prime Video na ten weekend.

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 15-17 października 2021 roku

Edyta Jastrzębska, 15 października 2021, 13:15

133621

Wiedźmin - 2. sezon pod koniec roku, wraz z You i Cobra Kai

Serwis Netflix poinformował, że drugi sezon serialu Wiedźmin zadebiutuje w czwartym kwartale tego roku. Wtedy też obejrzymy nowe odcinki You i Cobra Kai oraz filmy Red Notice i Escape From Spiderhead.

Wiedźmin - 2. sezon pod koniec roku, wraz z You i Cobra Kai

Adrian Werner, 21 kwietnia 2021, 12:20

129617

Serial: Ty

Ty przedstawia historię Joego Goldberga, menadżera księgarni, który nawiązuje kontakt z obiecującą pisarką. Z czasem jego niewinne zauroczenie przeradza się w obsesję. Produkcja należy do gatunku thrillerów.

Ty jest utrzymanym w klimatach thrillera serialem wyprodukowanym dla platformy Netflix, opartym na powieści autorstwa Caroline Kepnes. Jego głównymi twórcami są Greg Berlanti (Arrow, Flash, Supergirl) i Sera Gamble (Supernatural). Skupia się on na losach Joego Goldberga, menadżera księgarni, który zakochuje się w młodej, obiecującej pisarce – Guinevere Beck. Z pomocą mediów społecznościowych zdobywa on wszelkie najistotniejsze informacje na jej temat i stara się do niej zbliżyć. Niewinne zauroczenie zmienia się w obsesję. W produkcji możemy zobaczyć między innymi Penna Badgleya (Joe Goldberg), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Shay Mitchell (Peach Salinger), Zacha Cherry'ego (Ethan), Victorię Pedretti (Love Quinn) i Jamesa Scully'ego (Forty Quinn). Zdjęcia kręcono w Nowym Jorku, wsi Nyack i Los Angeles.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.