Chad Stahelski z dobrą wiadomością o sequelu Dziennej zmiany

Osoby odpowiedzialne za nowy hit Netfliksa, Day Shift, są gotowe do stworzenia drugiej części. Producent Chad Stahelski jest gotowy do działania w każdym momencie, a aktorzy mają własne pomysły odnośnie fabuły sequeli.

news
Zbigniew Woźnicki 17 sierpnia 2022

Jamie Foxx oraz Dave Franco, YouTube: Netflix, 2022

Dla Chada Stahelskiego filmy akcji są narzędziem do wyzwolenia swojej kreatywności. Nie ma znaczenia, czy będzie to przygotowywana filmowa adaptacja Ghost of Tsushima, czy mniejszy projekt jak Day Shift. Zresztą zdaniem producenta wielkie projekty, jak właśnie Ghost of Tsushima lub nowy Nieśmiertelny z Henrym Cavillem, nie przekreślają szans mniejszych projektów.

Takim jest właśnie Day Shift i Chad Stahelski już ma pomysł na kontynuację. Jak donosi portal Discussing Film, producent ma aktualnie trzy koncepcje, z czego „dwie na papierze i gotowe, żeby z nimi zap*****lać”. I nie on sam podchodzi do tego z takim entuzjazmem.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Gwiazdy Day Shift są gotowe na kolejną część

W pierwszej połowie sierpnia Jamie Foxx oraz Dave Franco udzielili wywiadu portalowi Screen Rant. W nim opowiedzieli między innymi o swoich pomysłach na możliwe kontynuacje Day Shift. Jamie Foxx dostrzega szansę na powstanie ich dzięki sporemu zainteresowaniu filmem:

Ostatniej nocy o tym rozmawialiśmy i mamy kilka świetnych pomysłów. Zazwyczaj Netflix nie tworzy drugich części, ale obaj czujemy, że w przypadku Day Shift mamy spore szanse. Dużo ludzi reaguje na film, zwiastun, a także na pokazy. I jest zabawnie, rozumiesz, o co mi chodzi? Postaramy się stworzyć kontynuację i jeśli nam się uda, to na pewno będzie jeszcze lepsza od oryginału.

Natomiast Dave Franco stwierdził, że mają gotowe tytuły dla całej trylogii:

Rozmawiamy o tym, mamy pomysły. Wymyśliliśmy świetne tytuły, mamy Night Shift, a potem będzie Graveyard Shift. Cała trylogia, skarbie!

Czy faktycznie uda się doprowadzić do stworzenia kontynuacji, ciężko ocenić. Day Shift miało swoją premierę na początku sierpnia i jeszcze minie trochę czasu, zanim Netflix zweryfikuje dane oraz będzie mógł podjąć decyzję dotyczącą kolejnych filmów.

POWIĄZANE TEMATY: Chad Stahelski Dzienna zmiana

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.