Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 sierpnia 2022, 21:08

Chad Stahelski z dobrą wiadomością o sequelu Dziennej zmiany

Osoby odpowiedzialne za nowy hit Netfliksa, Day Shift, są gotowe do stworzenia drugiej części. Producent Chad Stahelski jest gotowy do działania w każdym momencie, a aktorzy mają własne pomysły odnośnie fabuły sequeli.

Jamie Foxx oraz Dave Franco, YouTube: Netflix, 2022

Dla Chada Stahelskiego filmy akcji są narzędziem do wyzwolenia swojej kreatywności. Nie ma znaczenia, czy będzie to przygotowywana filmowa adaptacja Ghost of Tsushima, czy mniejszy projekt jak Day Shift. Zresztą zdaniem producenta wielkie projekty, jak właśnie Ghost of Tsushima lub nowy Nieśmiertelny z Henrym Cavillem, nie przekreślają szans mniejszych projektów.

Takim jest właśnie Day Shift i Chad Stahelski już ma pomysł na kontynuację. Jak donosi portal Discussing Film, producent ma aktualnie trzy koncepcje, z czego „dwie na papierze i gotowe, żeby z nimi zap*****lać”. I nie on sam podchodzi do tego z takim entuzjazmem.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Gwiazdy Day Shift są gotowe na kolejną część

W pierwszej połowie sierpnia Jamie Foxx oraz Dave Franco udzielili wywiadu portalowi Screen Rant. W nim opowiedzieli między innymi o swoich pomysłach na możliwe kontynuacje Day Shift. Jamie Foxx dostrzega szansę na powstanie ich dzięki sporemu zainteresowaniu filmem:

Ostatniej nocy o tym rozmawialiśmy i mamy kilka świetnych pomysłów. Zazwyczaj Netflix nie tworzy drugich części, ale obaj czujemy, że w przypadku Day Shift mamy spore szanse. Dużo ludzi reaguje na film, zwiastun, a także na pokazy. I jest zabawnie, rozumiesz, o co mi chodzi? Postaramy się stworzyć kontynuację i jeśli nam się uda, to na pewno będzie jeszcze lepsza od oryginału.

Natomiast Dave Franco stwierdził, że mają gotowe tytuły dla całej trylogii:

Rozmawiamy o tym, mamy pomysły. Wymyśliliśmy świetne tytuły, mamy Night Shift, a potem będzie Graveyard Shift. Cała trylogia, skarbie!

Czy faktycznie uda się doprowadzić do stworzenia kontynuacji, ciężko ocenić. Day Shift miało swoją premierę na początku sierpnia i jeszcze minie trochę czasu, zanim Netflix zweryfikuje dane oraz będzie mógł podjąć decyzję dotyczącą kolejnych filmów.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

kalendarz wiadomości
2022
sierpień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.