Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 maja 2022, 13:57

autor: Ania Orzech

Bosslogic z pomocą AI przerobił Batmana na postać z koszmarów

Artysta BossLogic wykorzystując sztuczną inteligencję stworzył przerażający fanart, przedstawiający Batmana jako postać z koszmarów. Musicie to zobaczyć.

Źródło: rys. Jock

Nie da się ukryć, że Batman to jeden najbardziej przerażających bohaterów w uniwersum DC. W końcu sam Bruce Wayne chciał, aby fakt, iż Mroczny Rycerz pojawia się znienacka i atakuje wychodząc z cienia, wzbudzał u potencjalnych przestępców strach.

Na tej właśnie emocji postanowił oprzeć swoje najnowsze dzieło BossLogic – grafik komputerowy, który dzięki licznym pracom zyskał bardzo wielu fanów na całym świecie. Tym razem skupił się na postaci Batmana i stworzył niesamowicie przerażający obraz Mrocznego Rycerza, który wygląda jak postać z koszmarów.

A więc to tak złoczyńcy z Gotham wyobrażają sobie Batmana

BossLogic stworzył z pomocą sztucznej inteligencji niesamowite dzieło, które zdaje się być urzeczywistnieniem najgorszych koszmarów oraz mitów krążących o Człowieku-nietoperzu wśród przestępców z Gotham.

Fanart ukazujący nowe, jeszcze bardziej mroczne oblicze Batmana udostępniono na twitterowym profilu artysty, który pod postem otrzymał masę pozytywnych komentarzy i pochwał:

Bosslogic z pomocą AI przerobił Batmana na postać z koszmarów - ilustracja #1
Źródło: Twitter/Bosslogic

Przerażający, bezwzględny, wyłaniający się z cienia strażnik, który nocą poluje na przestępców. Według mitów krążących w Gotham, to właśnie takimi cechami charakteryzuje się Batman.

BossLogic postanowił więc zobrazować takie postrzeganie Mrocznego Rycerza i trzeba przyznać, że wyszło mu to znakomicie.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTubetvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie..

kalendarz wiadomości
2022
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21

22

23 24 25 26 27 28

29

30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.