Newsroom - wiadomości o filmach i serialach 30 września 2022
Szósty epizod Pierścieni Władzy jest bardzo dobry, ale serialu nie ocali
Szósty odcinek Pierścieni Władzy jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich. Jeden z wątków zostaje wyjaśniony, a fabuła w końcu się rozkręca. Szkoda, że tak późno.

Zbigniew Woźnicki, 30 września 2022, 20:20
Szósty epizod Pierścieni Władzy jest bardzo dobry, ale serialu nie ocaliW powrocie Deadpoola i Logana widzę tylko jeden poważny problem
O tym, że Deadpool wróci w trzeciej części, już pod skrzydłami Disneya, wiedzieliśmy. Nie spodziewaliśmy się natomiast, że Reynolds nakłoni Hugh Jackmana do ponownego zagrania Wolverine’a. To rodzi tyle samo nadziei, ile obaw.

Hubert Sosnowski, 30 września 2022, 20:09
W powrocie Deadpoola i Logana widzę tylko jeden poważny problemTwórca Ojca chrzestnego wykorzysta nową technologię w filmie
Po wielu latach niepowodzeń Francis Ford Coppola w końcu rozpoczyna pracę nad filmem Megalopolis. Superprodukcja science-fiction ma powstać z użyciem nowoczesnej technologii.

grim_reaper, 30 września 2022, 18:40
Twórca Ojca chrzestnego wykorzysta nową technologię w filmieCo obejrzeć na Disney Plus w weekend 30 września - 2 października 2022 roku?
Pierwszy weekend października jest idealną okazją, żeby obejrzeć coś strasznego, ale nie do końca na poważnie. Czas zmierzyć się z wiedźmami i poznać alternatywną historię śpiącej królewny.

Zbigniew Woźnicki, 30 września 2022, 16:14
Co obejrzeć na Disney Plus w weekend 30 września - 2 października 2022 roku?Sprawdzamy, czy Adar mógł mówić prawdę w 6. odcinku Pierścieni Władzy
Szósty odcinek Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy za nami. Fani akcji wreszcie dostali coś, na co od początku czekali. Z całego epizodu najważniejsze wydają się jednak słowa Adara, który podzielił się szokującym wyznaniem.

Nicek, 30 września 2022, 14:26
Sprawdzamy, czy Adar mógł mówić prawdę w 6. odcinku Pierścieni WładzyGwiazda Wiedźmina w nowej Planecie małp
Poznaliśmy tytuł i obsadę nowego filmu z serii Planeta małp. Jedną z głównych ról w Kingdom of the Planet of the Apes zagra Freya Allan, odtwórczyni Ciri w serialu Wiedźmin.

Weronika Morozewicz, 30 września 2022, 14:16
Gwiazda Wiedźmina w nowej Planecie małpDeadpool 3 będzie zwariowanym filmem drogi? Współtwórca zdradza możliwości
Współtwórca Deadpoola, Rob Liefeld, w ostatnim wywiadzie zdradził, co ma nadzieję zobaczyć w trzeciej odsłonie przygód ekscentrycznego superbohatera. W filmie u boku Ryana Reynoldsa wystąpi Hugh Jackman w roli Wolverine’a.

grim_reaper, 30 września 2022, 13:34
Deadpool 3 będzie zwariowanym filmem drogi? Współtwórca zdradza możliwościLuke Skywalker wspiera Ukrainę. Mark Hamill ambasadorem projektu Armia Dronów
Mark Hamill, odtwórca roli Luke'a Skywalkera w Gwiezdnych wojnach, został honorowym ambasadorem akcji UNITED24, zainicjowanej przez prezydenta Wołodymyra Zełenskiego. Jej celem jest zebranie funduszy na drony bojowe dla Ukrainy.

Ania Orzech, 30 września 2022, 13:10
Luke Skywalker wspiera Ukrainę. Mark Hamill ambasadorem projektu Armia DronówPierścienie Władzy dominują nad Rodem smoka w wynikach oglądalności
Fani fantasy w ostatnim czasie mogą świętować. Wszystko za sprawą seriali Ród smoka i Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy, które rządzą na rynku streamingowym. Wiemy już, która z tych dwóch produkcji jest częściej oglądana.

Nicek, 30 września 2022, 12:45
Pierścienie Władzy dominują nad Rodem smoka w wynikach oglądalnościCo obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 30 września - 2 października 2022 roku
Ana da Armas jako Marilyn Monroe w Blondynce wkracza na ekrany, a wraz z nią bohaterskie zwierzaki z DC i nowa odsłona Hokus Pokus od Disneya. Zobacz, co obejrzeć w ten weekend na VoD.

Edyta Jastrzębska, 30 września 2022, 11:40
Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 30 września - 2 października 2022 roku