Newsroom - wiadomości o filmach i serialach 15 września 2022
Czy smoki z Gry o tron naprawdę mogłyby latać? Naukowiec znalazł odpowiedź
Od momentu debiutu Gry o tron w 2011 roku fani serialu toczą nieustanną debatę, czy przedstawione w produkcji smoki byłyby w stanie latać w prawdziwym życiu. Na pomoc przyszedł pewien naukowiec, który raz na zawsze rozwiał wszelkie wątpliwości.

grim_reaper, 15 września 2022, 21:14
Czy smoki z Gry o tron naprawdę mogłyby latać? Naukowiec znalazł odpowiedźNowy droid z Andora będzie jak „rodzinny pies”
Droid towarzyszący Cassianowi w serialu Andor ma być wyjątkowy. Tony Gilroy opisał swój pomysł na maszynę, a Diego Luna nie krył zachwytu nad projektem.

Zbigniew Woźnicki, 15 września 2022, 17:18
Nowy droid z Andora będzie jak „rodzinny pies”Wiemy, kto napisze Avengers: The Kang Dynasty
Wybrano scenarzystę Avengers: The Kang Dynasty, czyli jednego z dwóch filmów kończących Sagę Multiwersum. Jest to osoba, która pracowała wcześniej nad innym dziełem Marvela.

KayRoo, 15 września 2022, 15:11
Wiemy, kto napisze Avengers: The Kang DynastyDisney Plus powinien kosztować jeszcze więcej, pomimo wzrostu cen - twierdzi prezes Disneya
Prezes Disneya, Bob Chapek, twierdzi, że mimo podwyżek cen subskrypcji Disney+, te są wciąż zaniżone w stosunku do oferty platformy.

grim_reaper, 15 września 2022, 14:10
Disney Plus powinien kosztować jeszcze więcej, pomimo wzrostu cen - twierdzi prezes DisneyaReżyserka „nielegalnego” filmu o Jokerze wyjaśnia jego legalność
Reżyserka filmu The People’s Joker, Vera Drew, w wywiadzie wytłumaczyła, że dystrybucja jej produkcji jest legalna. I to pomimo wycofania jej z festiwalu w związku z wątpliwościami względem wspomnianej legalności.

Zbigniew Woźnicki, 15 września 2022, 13:47
Reżyserka „nielegalnego” filmu o Jokerze wyjaśnia jego legalnośćGwiazda Stranger Things dołącza do obsady filmu Gran Turismo
Trwają prace nad filmową adaptacją kultowej serii gier Gran Turismo. Obsadę produkcji zasiliła właśnie gwiazda Stranger Things – David Harbour.

grim_reaper, 15 września 2022, 11:52
Gwiazda Stranger Things dołącza do obsady filmu Gran TurismoWładca Pierścieni - w jakiej kolejności oglądać filmy i serial
Dzięki serialowi Amazona Władca Pierścieni powraca do świadomości widzów. Uniwersum na przestrzeni lat dorobiło się kilku produkcji, które mają swój porządek chronologiczny.

Zbigniew Woźnicki, 15 września 2022, 11:08
Władca Pierścieni - w jakiej kolejności oglądać filmy i serial