Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Sukcesja (Succession)

Serial (US) premiera: 03.06.2018

Sukcesja to serial przedstawiający nieustanną walkę członków majętnej rodziny Roy o wpływy i władzę. Bohaterowie skupiają się wyłącznie na osiągnięciu własnych korzyści, idąc do swego celu po trupach. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 3
Epizodów: 28
Sezon 3
1 Epizod
Premiera nieznana
Wszystkie Sezony

Więcej o Sukcesja

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 15-17 października 2021 roku

W ten weekend przyjrzymy się początkom rodzinnego życia Joe Goldberga, ostatniej misji Wolverine’a, a także staniemy twarzą w twarz z tajemniczym mężczyzną, który rusza na polowanie rok po tragicznym wypadku. To plan Netflixa, HBO GO i Amazon Prime Video na ten weekend.

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 15-17 października 2021 roku

Edyta Jastrzębska, 15 października 2021, 13:15

133621

Watchmen i HBO pozamiatały na gali Emmy

Stacja HBO i seriale Watchmen oraz Sukcesja pozamiatały na tegorocznej edycji nagród Emmy w kategoriach dramatycznych. Natomiast kanadyjskie Shitt’s Creek skompletowało wszystkie dostępne statuetki dla produkcji komediowych.

Watchmen i HBO pozamiatały na gali Emmy

Adrian Werner, 21 września 2020, 13:46

124991

Serial: Sukcesja

Sukcesja to serial przedstawiający nieustanną walkę członków majętnej rodziny Roy o wpływy i władzę. Bohaterowie skupiają się wyłącznie na osiągnięciu własnych korzyści, idąc do swego celu po trupach. Głównym bohaterem Sukcesji jest nieprzejednany i charyzmatyczny Logan Roy, który wraz z trzecią żoną (Marcią) zarządza globalną korporacją medialną.

Sukcesja zbudowana jest na podobnych założeniach co Gra o tron. Widzowie utrzymywani są przed ekranem dzięki sprawnie skonstruowanym intrygom, które zachodzą pomiędzy urodzonymi w rodzinie Royów bohaterami, osobami z nimi spowinowaconymi oraz oponentami. W ekscentryczną głowę rodu, Logana, wciela się Brian Cox, prócz niego zaś o dreszcz emocji na plecach widzów dbają m.in.: Jeremy Strong, Kieran Culkin, Matthew Macfadyen i Sarah Snook. Zdjęcia do produkcji HBO powstały w Nowym Jorku, Ledbury i Dundee w Wielkiej Brytanii oraz w chorwackim Dubrowniku.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun