Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 31 marca - 2 kwietnia 2023 roku

Tęskniliście za Upadkiem królestwa lub Sukcesją? A może czekaliście na kolejną szaloną przygodę małżeństwa Spitzów? Zobaczcie, co warto obejrzeć w ten weekend.

news
Edyta Jastrzębska 30 marca 2023
5
Źrodło fot. Sukcesja, Jesse Armstrong, HBO, 2018 / Zabójcze wesele, Jeremy Garelick, Netflix, 2023 / Upadek królestwa, Stephen Butchard, Netflix, 2015
i

Duet Jennifer Aniston i Adama Sandlera powraca na ekrany w sequelu Zabójczego rejsu. W nowej komedii kryminalnej będziemy mieli do czynienia z zabójczym weselem. Poza tym już z czwartym sezonem wraca rodzina Royów, a wraz z nimi liczne intrygi. Wreszcie też będziemy mogli nadrobić wyczekiwany piąty sezon Upadku królestwa, zanim pojawi się zakończenie historii Uhtreda pod postacią filmu Siedmiu królów musi umrzeć. Te nowości oraz wiele innych możecie obejrzeć na Netfliksie, HBO Max i Disney+ w weekend 31 marca – 2 kwietnia 2023 roku.

Karty podarunkowe do Netfliksa kupisz tutaj

Zabójcze wesele (Murder Mystery 2) – Netflix

 1. Co to: film komediowo-kryminalny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 31 marca
 3. Rok premiery: 2023

Po rozwiązaniu sprawy tajemniczego morderstwa podczas rejsu, Nick i Audrey Spitzowie otworzyli własną agencję detektywistyczną. Próbując ją rozkręcić i udowodnić swoją wartość jako detektywów, trafiają w sam środek międzynarodowej afery po tym, jak ich przyjaciel Maharadża zostaje porwany. To kolejny film, w którym możemy oglądać duet Jennifer Aniston i Adama Sandlera, a także druga część zabójczej komediowej serii.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Zabójcze wesele

Film Zabójcze wesele obejrzysz na Netfliksie

Sukcesja: 4. sezon (Succession) – HBO Max

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 27 marca
 3. Rok premiery: 2018

Serial koncentrujący się na rodzinie Royów wraca z nowymi odcinkami, w których będziemy mogli śledzić kolejne intrygi. Podziały pośród rodziny będą pogłębiać się, choć jednocześnie zostanie zawarty niespodziewany sojusz – rodzeństwo po raz pierwszy połączy siły, aby stawić czoła ojcu, który realizuje swoje kolejne cele, jednocześnie wszystko trzymając pod kontrolą. Jak potoczą się ich losy w obliczu zbliżającej się wielkimi krokami sprzedaży konglomeratu medialnego Waystar Royco?

 1. Dowiedz się więcej o serialu Sukcesja

Serial Sukcesja obejrzysz na HBO Max

Więzy (Kindred) – Disney+

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 29 marca
 3. Rok premiery: 2022

Serial na podstawie powieści Octavii E. Butler, w którym poruszona zostaje tematyka podróży w czasie. Opowiada on historię młodej, początkującej pisarki, która odkrywa tajemnice przeszłości swojej rodziny, gdy w tajemniczy sposób zostaje przeniesiona w czasie na dziewiętnastowieczną plantację. To opowieść o próbie uhonorowania przodków, przy jednoczesnym pragnieniu znalezienia własnej przestrzeni.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Więzy

Serial Więzy obejrzysz na Disney+

Upadek królestwa: 5. sezon (The Last Kingdom) – Netflix

 1. Co to: serial dramatyczno-historyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 1 kwietnia
 3. Rok premiery: 2015

Przed premierą filmu Siedmiu królów musi umrzeć, czyli kontynuacji Upadku królestwa, na polskim Netfliksie wreszcie pojawi się piąty sezon produkcji, więc od razu będzie można go nadrobić. Zobaczymy w nim, dlaczego – pomimo od lat panującego w Anglii pokoju – Uhtred jest przekonany, że problemy czają się tuż za rogiem. Jego przeczucie lada moment ma się potwierdzić.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Upadek królestwa

Serial Upadek królestwa obejrzysz na Netfliksie

Za kulisami produkcji Marvela (Marvel Studios Assembled) – Disney+

 1. Co to: programy dokumentalne
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 31 marca
 3. Rok premiery: 2021

Jesteście fanami MCU? Jeśli tak i interesuje Was, jak powstawały filmy i seriale Marvela, lub po prostu jesteście zapalonymi kinomaniakami i ciekawi Was, jak wygląda produkcja widowisk od kuchni, to na Disney+ pojawił się szereg materiałów, które umożliwiają spojrzenie za kulisy Czarnej Wdowy, Lokiego, Falcona i Zimowego Żołnierza, WandaVision, A gdyby…? oraz Shang-Chi i legendy dziesięciu pierścieni.

 1. Dowiedz się więcej o programie Za kulisami produkcji Marvela

Programy Za kulisami produkcji Marvela obejrzysz na Disney+

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Kiedy 3. sezon serialu Bridgertonowie będzie na Netflixie?

Kiedy 3. sezon serialu Bridgertonowie będzie na Netflixie?

Czy Rebel Moon - część 3 powstanie?

Czy Rebel Moon - część 3 powstanie?

„Największa głupota wszech czasów”. Producent z Netflixa nie jest fanem sposobu, w jaki wydano Fallouta

„Największa głupota wszech czasów”. Producent z Netflixa nie jest fanem sposobu, w jaki wydano Fallouta

Kiedy One Hundred Years of Solitude będzie na Netfliksie?

Kiedy One Hundred Years of Solitude będzie na Netfliksie?

Gdzie obejrzeć The Ministry of Ungentlemanly Warfare? Czy film z Henrym Cavillem będzie w polskich kinach?

Gdzie obejrzeć The Ministry of Ungentlemanly Warfare? Czy film z Henrym Cavillem będzie w polskich kinach?