Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Peacemaker

Serial (US) premiera: 13.01.2022

Peacemaker to serial superbohaterski, opowiadających o perypetiach tytułowej postaci. Jest ona gotowa nieść pokój za wszelką cenę – nawet jeśli ma to oznaczać kilka trupów po drodze. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 8

Więcej o Peacemaker

Najbardziej oczekiwane seriale 2022 roku

Seriale nie znają czegoś takiego jak pandemia – możemy oglądać je wszędzie, co dla twórców jest najlepszym pretekstem, by nieustannie je produkować. Oto 12 najciekawszych tytułów, które obejrzycie w 2022 roku.

Najbardziej oczekiwane seriale 2022 roku

Jan Tracz, 6 stycznia 2022, 09:30

3334

Nie tylko Batman i Black Adam - filmowo-serialowe podsumowanie DC FanDome

Tegoroczne DC FanDome już za nami. Oprócz najbardziej wyczekiwanych produkcji pokroju Batmana czy Black Adama, dane nam było zobaczyć wiele zapowiedzi i dowiedzieć się więcej o mniejszych projektach, jak Peacemaker, Doom Patrol czy też film o Batgirl.

Nie tylko Batman i Black Adam - filmowo-serialowe podsumowanie DC FanDome

Ignacy Kruk, 17 października 2021, 10:35

133657

Serial: Peacemaker

Peacemaker to serial superbohaterski, opowiadających o perypetiach tytułowej postaci. Jest ona gotowa nieść pokój za wszelką cenę – nawet jeśli ma to oznaczać kilka trupów po drodze.

Peacemaker to zrealizowany dla platformy HBO Max serial autorstwa Jamesa Gunna (Strażnicy Galaktyki), będący spin-offem filmu Legion samobójców: The Suicide Squad z 2021 roku na podstawie komiksów DC. Skupia się on na postaci tytułowego Peacemakera, antybohatera zafiksowanego na punkcie pokoju na świecie. Aby nieść go wszystkim, nie zawaha się przed niczym, nawet przed wyeliminowaniem kilku osób. W produkcji możemy zobaczyć między innymi Johna Cenę (Peacemaker), Freddie'go Stroma (Vigilante / Adrian Chase), Danielle Brooks (Leota Adebayo), Roberta Patricka (Auggie Smith) oraz Jennifer Holland (Emilia Harcourt).

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun