Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 marca 2022, 11:55

autor: Ignacy Kruk

Nie tylko Peacemaker; James Gunn zdradził, że pracuje nad wieloma projektami z DC

James Gunn może zdefiniować najbliższą przyszłość DCEU. Reżyser zdradził, że oprócz pracy nad Peacemakerem, jest również zaangażowany w kilka innych produkcji z uniwersum DC.

Wiele wskazuje na to, że James Gunn pozostanie bardzo istotną postacią w świecie komiksowych ekranizacji, tak samo dla Marvela, jak i dla DC. Poza trzecią częścią Strażników Galaktyki i drugim sezonem Peacemakera reżyser jest obecnie zaangażowany w przynajmniej dwa inne projekty z uniwersum DC, o czym sam opowiedział.

Jak wyznał podczas ostatniego podcastu z Neilem Vaggiem:

Szczerze powiedziawszy, [oprócz Peacemakera – dop. red.] pracuje też nad innym projektem od DC i może jeszcze jednym. W związku z tym, mamy sporo różnych rzeczy, które musimy zbalansować, jeśli chodzi o ich fabułę.

Sądząc po powyższej wypowiedzi, następne lata DCEU mogą być w dużej mierze zdefiniowane przez dzieła Jamesa Gunna. Nie jest to specjalnie zadziwiające, biorąc pod uwagę fakt, że jego reboot Suicide Squad, mimo, że kin nie podbił, jest (via Deadline) obecnie jedną z najchętniej oglądanych produkcji DC na HBO Max. Pod względem oglądalności przebijając takie filmy jak Justice League Zacka Snydera, czy Wonder Woman 1984.

Jeśli zaś chodzi o Peacemakera, ten również zdaje się być bardzo udanym projektem, ponieważ HBO zamówiło już drugi sezon tej produkcji. Jeżeli zaś sami chcecie ocenić ostatnie dzieło Gunna z Johnem Ceną w tytułowej roli, pierwszy sezon Peacemakera jest obecnie dostępny na HBO Max.

HBO Max kupisz tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

kalendarz wiadomości
2022
marzec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.