Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Echo

Serial (US)

Echo to serial superbohaterski autorstwa Marvel Studios, stanowiący część czwartej fazy Marvel Cinematic Universe. Produkcja jest spin-offem, a zarazem kontynuacją serialu Hawkeye i opowiada o Mayi Lopez, znanej również jako Echo. czytaj więcej

w produkcji
Sezonów: 1
Epizodów: 1

Więcej o Echo

Marvel z nowymi wieściami o The Marvels, Ant-Man 3 i innych nadchodzących produkcjach

D23 Expo zdradziło kolejne informacje związane z powstającymi produkcjami Marvel Studios. Na część z nich nie będziemy musieli zbyt długo czekać. Piąta faza rozpocznie się w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

Marvel z nowymi wieściami o The Marvels, Ant-Man 3 i innych nadchodzących produkcjach

Zbigniew Woźnicki, 11 września 2022, 12:54

142494

Poznaliśmy tytuły Avengers 5 i 6, a także szczegóły 5. i 6. fazy MCU

San Diego Comic-Con w tym roku obfituje w tony przełomowych informacji ze świata popkultury. Tym razem obóz Marvela postanowił przybliżyć nam to, co czeka fanów MCU w najbliższych latach.

Poznaliśmy tytuły Avengers 5 i 6, a także szczegóły 5. i 6. fazy MCU

grim_reaper, 24 lipca 2022, 11:09

140960

Charlie Cox i Vincent D’Onofrio wracają w serialu Marvela Echo

Powrót Kingpina i Daredevila do MCU jest już praktycznie przesądzony. Obydwie postacie mają pojawić się w serialu Echo.

Charlie Cox i Vincent D’Onofrio wracają w serialu Marvela Echo

Nicek, 8 lipca 2022, 11:22

140467

Serial: Echo

Echo to serial superbohaterski autorstwa Marvel Studios, stanowiący część czwartej fazy Marvel Cinematic Universe. Produkcja jest spin-offem, a zarazem kontynuacją serialu Hawkeye i opowiada o Mayi Lopez, znanej również jako Echo.

Echo to wydany w 2023 roku serial superbohaterski autorstwa Marvel Studios, stanowiący część czwartej fazy Marvel Cinematic Universe. Za światową dystrybucję serialu odpowiada Disney+. Produkcja jest spin-offem, a zarazem kontynuacją serialu Hawkeye. Jej główną bohaterką jest Maya Lopez, znana również jako Echo. Serial opowiada o jej dziejach po konfrontacji z Kingpinem, powrocie do rodzinnego miasta i ponownym odkrywaniu swoich korzeni. W serialu wystąpili m.in. Alaqua Cox (Maya Lopez/Echo), Vincent D’Onofrio (Wilson Fisk/Kingpin) i Charlie Cox (Matt Murdock/Daredevil).

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.