Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 stycznia 2023, 16:20

Zaskoczy Was 2. najbardziej wyczekiwany film 2023 roku według IMDb

2023 rok przyniesie wiele głośnych premier w świecie kina. IMDb stworzył listę najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, pośród których pojawił się jeden niespodziewany tytuł.

Źrodło fot. Killers of the Flower Moon; Martin Scorsese; Apple Studios; 2023; Winnie the Pooh: Blood and Honey; Rhys Frake-Waterfield; Jagged Edge Productions; 2023; Barbie; Greta Gerwig; Warner Bros. Pictures; 2023
i

Niedawno na stronie IMDb opublikowano listę najbardziej oczekiwanych filmów 2023 roku. Można znaleźć tam sporo niezaskakujących tytułów. Pierwsze miejsce zajmuje Barbie z Margot Robbie. Nowy rok przyniesie również powroty wielkich reżyserów. Martin Scorsese przygotowuje dla widzów film Killers of the Flower Moon, który we wspominanym rankingu zajął trzecią pozycję, a zaraz za nim znajduje się Oppenheimer Christophera Nolana. Nie dziwią również pozostałe produkcje, w tym Mała syrenka, Super Mario Bros. Film, nowy Indiana Jones, czwarty rozdział przygód Johna Wicka, Niezniszczalni 4 oraz nowość od Marvela – Ant Man i Osa: Kwantomania.

Najbardziej zaskakującym filmem na liście jest horror o Kubusiu Puchatku, który zajął drugą pozycję. Winnie the Pooh: Blood and Honey w reżyserii Rhysa Frake-Waterfielda opowiada historię wściekłych Kubusia i Prosiaczka po tym, jak zostali porzuceni przez Krzysia. A choć bohaterów dobrze znamy z bajek z dzieciństwa, to jednak ta pozycja jest przeznaczona wyłącznie dla starszych widzów. Zwiastun udowadnia, że produkcja będzie krwawa i pełna przemocy.

Niesamowity jest fakt, że w tym zestawieniu film o morderczym misiu pokonał produkcje Nolana czy Scorsese Można jednak zakładać, że pozostałe filmy osiągną większe sukcesy niż film Frake-Waterfielda. Obraz o Puchatku trafi pewnie do ograniczonej widowni i nie będzie tak głośno promowany.

Pomimo kontrowersyjności Winnie the Pooh: Blood and Honey wspiął się na podium zestawienia opartego na danych użytkowników IMDb. Ten wynik pokazuje, że widzowie są ciekawi tak niespotykanych produkcji, a horror opowiadający o postaci z ich dzieciństwa na pewno się do nich zalicza. Film może okazać się przełomowy w swoim gatunku.

Światowa premiera filmu Winnie the Pooh: Blood and Honey jest zaplanowana na 15 lutego 2023 roku.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Aleksandra Wosz

Aleksandra Wosz

Swoją przygodę z pisaniem zaczęła na Filmomaniaku w grudniu 2022 roku, wcześniej pisała tylko hobbystycznie. Uwielbia wszelkie ciekawostki, więc na stronie zajmuje się newsami filmowo-serialowymi. A wszystko zaczęło się, gdy mała Ola z fascynacją podpatrywała, jak jej rodzice grają w pierwsze gry z serii Tomb Raider, czy „farmera” - znanego bardziej jako Harvest Moon. Dotarła do momentu, gdy zrozumiała, że ma szansę zasmakować milionów żyć dzięki różnym dziełom. Zapalona miłośniczka musicali, która przynajmniej raz do roku musi obejrzeć Hamiltona. Entuzjastka książek Dana Browna, serialu Biuro oraz The Umbrella Academy.

więcej

kalendarz wiadomości
2023
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob

1

2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.