Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Winnie the Pooh: Blood and Honey

Film

Winnie the Pooh: Blood and Honey przedstawia losy Kubusia i Prosiaczka, którzy po opuszczeniu przez Krzysia wpadają w morderczy szał. Slasher wyraźnie korzysta z faktu przejścia postaci Kubusia Puchatka do domeny publicznej. czytaj więcej

Więcej o Winnie the Pooh: Blood and Honey

Disney straci ważną postać? Poznaliśmy powód

Czy to koniec pewnej epoki? Wszystko wskazuje na to, że Disney utraci wyłączne prawa do wizerunku postaci, która przez długi czas była symbolem studia.

Disney straci ważną postać? Poznaliśmy powód

Ania Orzech, 7 lipca 2022, 13:50

140440

Na Kubusia Puchatka w horrorze nie byliście gotowi

Jako że Kubuś Puchatek trafił do domeny publicznej, piękne wspomnienia tysięcy fanów słodkiego misia mogą zostać zrujnowane przez slasher Winnie the Pooh: Blood and Honey.

Na Kubusia Puchatka w horrorze nie byliście gotowi

grim_reaper, 26 maja 2022, 12:24

139127

Film: Winnie the Pooh: Blood and Honey

Winnie the Pooh: Blood and Honey przedstawia losy Kubusia i Prosiaczka, którzy po opuszczeniu przez Krzysia wpadają w morderczy szał. Slasher wyraźnie korzysta z faktu przejścia postaci Kubusia Puchatka do domeny publicznej.

Winnie the Pooh: Blood and Honey jest wyreżyserowanym przez Rhysa Frake-Waterfielda slasherem, stanowiącym nietypowe podejście do klasycznych historii o Kubusiu Puchatku. Ta niegdyś sympatyczna postać zaliczyła załamanie po tym, jak została opuszczona przez swojego przyjaciela, Christophera Robina. Wraz z Prosiaczkiem stają się psychopatycznymi mordercami. W produkcji wystąpili m.in. Natasha Tosini (Lara), Amber Doig-Thorne (Alice), Maria Taylor (Maria), Craig David Dowsett (Kubuś), Chris Cordell (Prosiaczek), Danielle Ronald (Zoe), Natasha Rose Mills (Jess) i Paula Coiz (Mary).

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.