Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 czerwca 2022, 11:00

autor: Edyta Jastrzębska

Taika Waititi ma wieści o nowym filmie Star Wars

Taika Waititi podzielił się nowymi wieściami na temat swojego filmu ze świata Gwiezdnych wojen, jednak nie są one najlepsze.

Źródło: materiały promocyjne/Lucasfilm / YouTube/Marvel Entertainment

Taika Waititi coraz chętniej i częściej opowiada o swoim projekcie z uniwersum Gwiezdnych wojen. Ostatnio wyjaśniał, że chce rozszerzyć ten świat i odejść od znanych wszystkim bohaterów, by móc przedstawić zupełnie nowe historie, co fani przyjęli z zadowoleniem.

Niestety wygląda na to, że stworzenie tej nowej historii i bohaterów może zająć reżyserowi więcej czasu niż początkowo przewidywano, przez co planowana na 2023 rok premiera filmu stanęła pod znakiem zapytania. Waititi podczas rozmowy z The Wrap przyznał, że w tym roku na pewno nie wejdą na plan, ponieważ jest zajęty innymi projektami i nadal pisze scenariusz.

Nie w tym roku. Będę w Nowej Zelandii od sierpnia do końca roku ze względu na Nasza bandera znaczy śmierć oraz Bandytów czasu i wciąż będę wtedy pisać. Nadal próbuję rozgryźć, jaka będzie historia.

Jeśli Taika Waititi nie wyrobi się przed grudniowym terminem w przyszłym roku, czy jakaś produkcja uzupełni tę lukę? Początkowo to film Patty Jenkins, Rogue Squadron, miał zadebiutować w 2023 roku, ale przesunięto go ze względu na napięty grafik reżyserki. Trwają również prace nad innymi produkcjami w tym uniwersum, chociażby zapowiedziany projekt Kevina Feige’a, jednak wydaje się, że ich możemy spodziewać się w jeszcze odleglejszej przyszłości.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
czerwiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.