Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 września 2022, 20:22

Serial Andor z finałowym zwiastunem

Podczas D23 Expo Disney zaprezentował oficjalny zwiastun serialu Andor. Na oczach widzów będzie rodziła się Rebelia, która będzie gotowa do walki o wolność przeciwko Imperium Galaktycznemu.

Andor, reż. Tony Gilroy, Disney, 2022

Serial Andor zapowiada się na wyjątkowe widowisko i na najmroczniejszą produkcję Disneya w uniwersum Gwiezdnych wojen. W trakcie panelu dotyczącego odległej galaktyki, Disney zaprezentował produkcje związane z tym światem – w tym właśnie Andora.

Andor otrzymał finałowy zwiastun

Disney+ kupisz tutaj

W nowym zwiastunie Andora możemy zobaczyć, że Rebelia jest grupą ludzi pochodzących z różnych warstw społecznych. Łączy ich jednak wspólny cel, czyli ostateczne pokonanie Imperium. Andor będzie jedną z osób, którą Rebelia będzie próbowała zwerbować i przekonać, że warto jest walczyć o coś większego.

Dla Imperium Galaktycznego Rebelia jest zbieraniną najemników i zabójców. W ten sposób prezentują swojego wroga opinii publicznej. I jak się okazuje, oficjele Imperium urządzą polowanie, które będzie miało zdławić ruch oporu, zanim naprawdę stanie się zagrożeniem.

Przypominamy, że serial Andor będzie miał premierę już 21 września 2022 roku. Na start zostaną udostępnione aż trzy odcinki, a łącznie sezon ma składać się z 12 epizodów. Jednocześnie już wiemy, że ma pojawić się drugi sezon zawierający taką samą liczbę odcinków.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.