Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 sierpnia 2022, 11:09

Pierwszy klip ze Star Wars: Andor zdradza, dlaczego Imperium można łatwo pokonać

Pierwszy klip ze Star Wars: Andor zdradza jeden z powodów, czemu Imperium ostatecznie udało się pokonać. Okazuje się, że miało to związek z charakterem osób zaangażowanych w nowy opresyjny ustrój.

Diego Luna, YouTube: Star Wars, 2022

„Pycha kroczy przed upadkiem” – to stwierdzenie najlepiej opisuje Galaktyczne Imperium. W udostępnionym wczoraj klipie możemy usłyszeć, czemu Andor tak świetnie radzi sobie z wykradaniem wrażliwych danych.

Cassian Andor w owym materiale mówi swojemu zleceniodawcy, dlaczego był w stanie samodzielnie wykraść potrzebny sprzęt:

Po prostu wchodzisz, jakbyś sam tam przynależał. Czego potrzebujesz, żeby okraść Imperium? Musisz mieć mundur, mówić jak oni i pobrudzić sobie ręce. Ich duma sprawia, że nic ich nie obchodzi. Są tak zapatrzeni w siebie, że nie są w stanie wyobrazić sobie, aby ktoś taki jak ja mógł wejść do ich domu, chodzić po ich podłogach, pluć im do jedzenia, zabrać ich sprzęt.

Z wypowiedzi Andora jasno wynika, że oficjele Imperium nie zwracają na nic uwagi i dają się łatwo zmanipulować. Wystarczy pokazać swoją pogardę dla innych, żeby uwierzyli, że jesteś jednym z nich. I nie biorą pod uwagę opcji, by ktoś mógł spróbować ich oszukać.

Star Wars: Andor zapowiada się na najdojrzalszy serial Disneya w uniwersum Gwiezdnych wojen. Historia ma traktować siebie poważniej i prawdopodobnie nie zobaczymy tam komediowych wstawek, które miały miejsce między innymi w Obi-Wanie Kenobim.

Premiera Andora jest zaplanowana na 21 września 2022 roku na Disney+. Na start otrzymamy trzy odcinki, a łącznie na serial złożą się dwa sezony. W nowym show zobaczymy historię Cassiana Andora i dowiemy się, jaką przeszedł drogę, żeby stać się osobą gotową do największych poświęceń w celu pokonania Galaktycznego Imperium.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
sierpień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.