Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 czerwca 2022, 14:48

Nietypowy crossover Quentina Tarantino nie powstanie

Pełen akcji crossover od Quentina Tarantino nie powstanie, o czym opowiedział Jerrod Carmichael. W ostatnim wywiadzie wypowiedział się w tej kwestii, przy okazji pozytywnie opisując napisany skrypt.

Źródło: YouTube / Sony Pictures Entertainment

W wywiadzie dla portalu GQ Jerrod Carmichael opowiedział między innymi o swojej relacji z Quentinem Tarantino i o szansach na powstanie nowej części Django, w której pojawiłby się również Zorro:

Quentin jest szaleńcem, którego kocham i cieszę się, że miałem okazję spędzić z nim czas. Widzieliśmy eksploatację filmów w New Beverly, czytał mi sceny, które ostatecznie nie pojawiły się w jego filmach, ponieważ je usunął. To wszystko przy świeżo zrobionej dla mnie lemoniadzie. To było naprawdę wyjątkowe. Tak naprawdę to jest to niesamowity, niesamowity skrypt w formie crossoveru Django/Zorro i chciałbym zobaczyć Sony biorące się za to. Mam jednak świadomość niewykonalności tego, ale myślę, że stworzyliśmy film za 500 milionów dolarów.

Carmichael nie precyzuje czy te 500 milionów to szacowany koszt powstania filmu, czy na tyle ocenia, ile on zarobiłby. Tak samo nie zagłębiał się w temat, czemu uważa powstanie tego filmu za niemożliwe.

Przypomnijmy, że pomysł na taki crossover miał miejsce tuż po premierze filmu w 2012 roku, ponieważ w 2014 roku do sprzedaży trafił komiks Dynamite Entertainment nazwany Django Zorro. W 2019 roku Tarantino zabrał się za stworzenie skryptu, ale jak widać, prawdopodobnie nic z tego nie będzie.

Jedną z możliwości, czemu zrezygnowano z tego projektu, jest podejście samego Tarantino. Jego dziesiąty film ma być ostatnim w karierze i być może nie chce tworzyć na sam koniec kontynuacji, tylko woli nakręcić świeże dzieło, niezwiązane z niczym, co wcześniej wyreżyserował. Jeśli to prawda, to może jeszcze zmieni zdanie, ponieważ sama koncepcja projektu jest ciekawa.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
czerwiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.