Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 lipca 2022, 16:28

Gwiazda Justice League wskazuje na niekompetencję artykułu Rolling Stone

Odtwórca roli Cyborga w Justice League, Ray Fisher, odpowiedział na artykuł Rolling Stone'a, który miał rzucić nowe światło na sprawę wpływu botów podczas kampanii Zacka Snydera w mediach społecznościowych. Twierdzi on, że magazyn zagrał nieczysto.

Źródło: YouTube / HBO Max

Artykuł magazynu Rolling Stone na temat botów wspierających kampanię dotyczącą Snyder Cut wywołał prawdziwą burzę w sieci, ponieważ można było z niego wywnioskować, że obecność botów była faktem, a skala ich działania była duża i wynosiła nawet do 13% całego ruchu. W artykule można było również znaleźć informacje na temat domniemanego skoordynowanego działania w mediach społecznościowych Zacka Snydera i Raya Fishera.

W tekście jest zaznaczone, że odtwórca roli Cyborga odmówił komentarza w tej sprawie. Aktor zareagował na Twitterze informując, że ten fragment jest nieprawdziwy i on razem ze swoimi przedstawicielami nigdy nie zaprezentowali takiego stanowiska.

Cyborg szuka sprawiedliwości

Na rewelacje Raya Fishera zareagował redaktor naczelny magazynu Rolling Stone – Noah Shachtman. Pokazał on zrzuty ekranu wiadomości wysłanych przez dziennikarkę, Tatianę Siegel. Wynika z nich, że dzień przed publikacją artykułu wysłała ona e-maila do przedstawicieli aktora z pytaniem w sprawie. Następnego dnia została przesłana kolejna wiadomość, w której było napisane, że termin minął o 17:00 i jeśli żadna odpowiedź nie zostanie przesłana, to w artykule będzie zaznaczona odmowa komentarza.

Aktor odpowiedział również i na to poprzez pokazanie, że redaktor naczelny mógł celowo uciąć fragment jednej z wiadomości. Na zrzucie ekranu Raya Fishera widać w pierwszej wiadomości przedstawiony termin jako godzinę 18:00 następnego dnia, a nie 17:00. Sam termin 24 godzin wydał się części fanów bardzo krótkim, ponieważ uznali, że ciężko w takim czasie odpowiednio przedstawić stanowisko, które trzeba skonsultować. Inni odpowiadali, że dziennikarze często dają nawet mniej czasu na odpowiedź.

Godzina różnicy wydaje się nie mieć dużego znaczenia, ale prawdopodobne celowe ukrycie takiej informacji przez redaktora naczelnego pisma, rzuca cień na całą treść artykułu i jego faktyczną jakość. Na razie Tatiana Siegel i Noah Shachtman nie odpowiedzieli na kwestię ukrycia godziny i czemu taki teoretycznie mały szczegół został ukryty.

Wygląda na to, że prawdziwe SnyderVerse nie ma miejsca na sali kinowej, tylko w prawdziwym życiu i jesteśmy świadkami początku kolejnego rozdziału.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
lipiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.