Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 lipca 2022, 12:23

Dwayne Johnson zaprezentował nowy zwiastun filmu Black Adam

Dwayne Johnson wie, jak zrobić show. Aktor w efektowny sposób zaprezentował fanom najnowszy zwiastun filmu Black Adam, w którym zagra on główną rolę. Był charakterystyczny czarny kostium, były błyskawice, był hype.

Źródło: YouTube / Warner Bros. Pictures

Comic-Con w San Diego to nie tylko Marvel. Warner Bros. również postanowiło zaprezentować coś od siebie i jedną z atrakcji był kolejny zwiastun zbliżającego się filmu Black Adam z Dwayne’em Johnsonem w roli głównej. Aktor wziął aktywny udział w prezentacji wznosząc się na platformie w otoczeniu dymu, podczas gdy na ekranach za jego plecami wyświetlały się błyskawice. Aktor odezwał się bezpośrednio do fanów biorących udział w panelu:

Salo H, zostaliście ostrzeżeni. Uniwersum DC nigdy nie będzie takie samo.

W samym zwiastunie możemy usłyszeć, że Black Adam nie traktuje swoich supermocy jako dar. Dla niego są one klątwą i świat potrzebujący bohatera niestety otrzymał jego. Czy faktycznie ten popularny antybohater negatywnie wpłynie na losy świata, dowiemy się 21 października 2022 roku.

Na prezentację Black Adama cień może rzucać brak Henry’ego Cavilla na panelu. Na kilka dni przed Comic-Conem pojawiły się plotki, że ma on wrócić w roli Supermana, ale ostatecznie niczego takiego nie ogłoszono. Z tego powodu wielu fanów było niezadowolonych, ale wciąż oczekują oni, że aktor zmierzy się w starciu z Dwayne’em Johnsonem w przyszłych filmach.

Przypomnijmy, że na początku czerwca 2022 roku Dwayne Johnson wypowiedział się w sprawie nie tylko filmu, ale i całego DCEU. Aktor ma nadzieję, że Black Adam będzie początkiem przynajmniej dziesięcioletniego rozwoju marki. Dzięki temu fani DC mieliby otrzymać to, co mają fani Marvela. Może to nie być łatwe zadanie, zwłaszcza gdy w powietrzu wciąż unosi się konflikt pomiędzy Warner Bros. i Zackiem Snyderem.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
lipiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.