Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 lipca 2022, 12:06

Henry Cavill może wrócić do roli Supermana?

Przy okazji rozpoczynających się targów San Diego Comic-Con 2022 w sieci pojawiła się plotka, z której ucieszy się wielu fanów DCEU.

Źródło fot.: Kadr z filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Z podanych przez portal Deadline (via Screen Rant) informacji wynika, że władze Warner Bros. Discovery mogą chcieć przywrócić jedną z najbardziej popularnych postaci komiksowych z uniwersum DC. Serwis donosi, że na panelu DC ma pojawić się Henry Cavill, który miałby powrócić do roli Supermana.

Należy jednak pamiętać, że są to niepotwierdzone informacje. Dotychczasowy odtwórca roli Kryptonianina wcale nie musi pojawić się na tegorocznych targach w San Diego.

Portal podaje, że panel DC na San Diego Comic-Con koncentrować się będzie na dwóch filmach – drugiej części Shazam! oraz Black Adamie. Największą niespodzianką ma jednak być pojawienie się odtwórcy roli Supermana.

Na razie nie ma żadnego potwierdzenia, jakoby tą niespodzianką miała być obecność Henry’ego Cavilla i ponowny angaż aktora w roli Supermana. Jeśli jednak okaże się to prawdą, to będzie to bardzo duży sukces dla Davida Zaslava, który planuje stworzyć uniwersum dorównujące rozmachem MCU.

HBO Max kupisz tutaj

Zapowiedź ponownego pojawienia się Henry’ego Cavilla z pewnością pozytywnie zadziałałaby na wzrost zainteresowania kolejnymi produkcjami DCEU. Czy jednak informacja podana przez Deadline okaże się prawdziwa, przekonamy się w najbliższych dniach, bowiem już dzisiaj rozpoczyna się San Diego Comic-Con.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
lipiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.