Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

Indiana Jones wkracza na Disney+, a Adonis Creed na HBO Max. Co jeszcze warto obejrzeć w ten weekend?

news
Edyta Jastrzębska 1 czerwca 2023
1
Źrodło fot. Creed: Narodziny legendy, Ryan Coogler, MGM Pictures, 2015 / Indiana Jones: Poszukiwacze zaginionej Arki, Steven Spielberg, Lucasfilm, 1981 / Mayans M.C., Kurt Sutter, Elgin James, FX, 2018
i

W tym tygodniu w streamingu pojawi się porcja ciekawych nowości, obejmujących nie tylko sportowe hity, takie jak filmy Creed, i przygodową serię Indiana Jones, ale także wiele innych interesujących produkcji. Jedną z nich będzie piąty sezon serialu Mayans M.C., który obiecuje przedstawić pełne napięcia wydarzenia i dostarczyć emocje fanom tej historii. Te produkcje oraz wiele innych możecie obejrzeć na Netfliksie, HBO Max i Disney+ w weekend 2-4 czerwca 2023 roku.

Turbulencje: 4. sezon 2. Część (Manifest) – Netflix

Co to: serial sci-fi

Od kiedy dostępny na platformie: 2 czerwca

Rok premiery: 2018

W nowym sezonie pasażerowie lotu 828 po katastrofie wulkanicznej muszą zmierzyć się z niechęcią społeczeństwa. W obliczu tajemniczych wypadków i groźby śmierci, bohaterowie próbują rozwiązać sprawę tajemniczych Wezwań, korzystając z pomocy dawnych i nowych sojuszników. Walka między dobrem a złem toczy się aż do ostatniego dnia, nadzieja na przetrwanie jest jednak cały czas żywa.

Serial Turbulencje obejrzysz na Netfliksie.

Mayans M.C.: 5. sezon – HBO Max

Co to: serial dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 1 czerwca

Rok premiery: 2023

To już ostatni sezon spin-offu Synów Anarchii. W piątej serii Mayans M.C. członkowie gangu będą musieli stawić czoła licznym wyzwaniom podczas walki o szacunek, terytorium oraz władzę. W nowych odcinkach wszyscy bohaterowie zostaną poddani próbie, choć w szczególnie trudnym położeniu znajduje się EZ, który dopiero co objął przewodzenie w klubie i musi się wykazać, by udowodnić, że zasługuje na naszywkę prezesa Mayans.

Serial Mayans M.C. obejrzysz na HBO Max.

Seria Indiana Jones – Disney+

Co to: filmy przygodowe

Od kiedy dostępny na platformie: 2 czerwca

Rok premiery: 1981, 1984, 1989, 2008

Ciesz się przygodami Indiany Jonesa na platformie Disney+! Produkcje z tej serii to mieszanka emocji, humoru, akcji i historycznych tajemnic, które zapewniają niezapomniane doświadczenie dla fanów przygód i filmowych klasyków. Teraz możesz cieszyć się wszystkimi tymi filmami na Disney+ i podziwiać niezrównane umiejętności Jonesa w walce o odnalezienie utraconych skarbów i ochronę dziedzictwa historycznego.

Film Indiana Jones: Poszukiwacze zaginionej Arki obejrzysz na Disney+.

Film Indiana Jones i Świątynia Zagłady obejrzysz na Disney+.

Film Indiana Jones i ostatnia krucjata obejrzysz na Disney+.

Film Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki obejrzysz na Disney+.

Piękne życie (A Beautiful Life) – Netflix

Co to: film akcji

Od kiedy dostępny na platformie: 1 czerwca

Rok premiery: 2023

To opowieść o Elliocie, młodym rybaku o niezwykłym głosie, którego odkrywa menadżerka muzyczna, Suzanne. Kobieta prędko przedstawia go swojej córce Lily, producentce muzycznej, i wspólnymi siłami próbują pomóc mu osiągnąć sukces w branży. Jednak przeszłość i pewne problemy zagrażają jego przyszłości, a także rozwijającej się miłości między Elliotem a Lily.

Film Piękne życie obejrzysz na Netfliksie.

Creed: Narodziny legendy i Creed II – HBO Max

Co to: filmy sportowe

Od kiedy dostępny na platformie: 2 czerwca

Rok premiery: 2018

Creed: Narodziny legendy i Creed II trafią na HBO Max. To emocjonujące filmy bokserskie, które przedstawiają historię Adonisa Creeda, syna legendarnego boksera Apolla Creeda, w jego drodze do stania się mistrzem i odnalezienia własnej tożsamości. Filmy łączą dynamiczne walki z mocnym przesłaniem o sile, determinacji i rodzinie.

Film Creed: Narodziny legendy obejrzysz na HBO Max.

Film Creed II obejrzysz na HBO Max.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów

Kiedy 2. sezon The Last of Us będzie na HBO Max?

Kiedy 2. sezon The Last of Us będzie na HBO Max?

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Problem trzech ciał? Netflix zdecydował

Czy powstanie 2. sezon serialu Problem trzech ciał? Netflix zdecydował

Farciarz Gilmore powróci. Adam Sandler i Netflix stworzą sequel lubianej komedii

Farciarz Gilmore powróci. Adam Sandler i Netflix stworzą sequel lubianej komedii