Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Creed II

Film premiera: 21.11.2018

Adonis Creed stara się pogodzić sprawy osobiste z treningami do najważniejszego bokserskiego starcia w karierze. czytaj więcej

Więcej o Creed II

Filmowi wrogowie, za którymi byśmy podążyli

Dziś prezentujemy listę dziesięciu filmowych złoczyńców, którzy – na swój sposób – potrafili mieć rację. Sprawdźcie sami, z którymi antagonistami przeszlibyście na ty!

Filmowi wrogowie, za którymi byśmy podążyli

Jan Tracz, 2 lipca 2022, 09:30

3584

Ralph Demolka wciąż na szczycie - Box Office US

Ralph Demolka w internecie nie oddał prowadzenia w weekendowym Box Office USA. Tuż za nim uplasowały się Grinch, Creed II oraz Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Ostatnia z produkcji radzi sobie za oceanem zdecydowanie gorzej od poprzedniej części cyklu.

Ralph Demolka wciąż na szczycie - Box Office US

AlexB, 3 grudnia 2018, 11:15

112305

Ralph Demolka rozbija bank, a Creed nokautuje poprzedników - Box Office US

Druga część Creeda zaliczyła najlepsze otwarcie w historii serii Rocky. Nie pozwoliło to jednak na zajęcie pierwszego miejsca w weekendowym zestawieniu Box Office USA. Film Stevena Caple'a Jr. musiał ustąpić Ralphowi Demolce w internecie.

Ralph Demolka rozbija bank, a Creed nokautuje poprzedników - Box Office US

AlexB, 26 listopada 2018, 11:40

112203

Pierwsze spojrzenie na pojedynek Creed vs. Drago w zwiastunie Creed 2

W sequelu świetnie przyjętego filmu Creed tytułowy bohater zmierzy się na bokserskim ringu z synem mężczyzny, który wiele lat wcześniej zabił jego ojca. W treningu wspomoże go legendarny Rocky Balboa, grany przez Sylvestra Stallone.

Pierwsze spojrzenie na pojedynek Creed vs. Drago w zwiastunie Creed 2

Czarny Wilk, 21 czerwca 2018, 11:20

109898

Rozpoczęły się zdjęcia do Creed 2

Zdjęcia do Creed 2 – kontynuacji soft-reboota serii Rocky z 2015 roku – oficjalnie się rozpoczęły. Korzystając z okazji, Sylwester Stallone podzielił się z fanami krótkim filmem na swoim Instagramie.

Rozpoczęły się zdjęcia do Creed 2

Aquma, 3 kwietnia 2018, 13:07

108663

Film: Creed II

Adonis Creed stara się pogodzić sprawy osobiste z treningami do najważniejszego bokserskiego starcia w karierze. Będzie musiał stanąć na ringu do walki z przeciwnikiem pośrednio związanym z tragedią, która dotknęła niegdyś jego rodzinę. Adonis ma jednak wciąż w swym narożniku Rocky'ego Balboę, który wspiera go we wszystkich trudnych chwilach. Razem stawią czoło demonom przeszłości, podadzą w wątpliwość wyznawane wartości i staną w obronie wspólnego dziedzictwa. Powrót do korzeni pozwoli im zrozumieć, dlaczego stali się bokserskimi legendami.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun