Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Turbulencje (Manifest)

Serial (US) premiera: 24.09.2018 , w Polsce: 01.09.2019

Turbulencje to amerykański dramat telewizyjny, stworzony przez Jeffa Rake’a. Zaginiony przed pięcioma latami samolot ląduje nieoczekiwanie na międzynarodowym lotnisku Stewart w Newburgh w Nowym Jorku. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 4
Epizodów: 43
Sezon 4
1 Epizod
Premiera nieznana
Wszystkie Sezony

Serial: Turbulencje

Turbulencje to amerykański dramat telewizyjny, stworzony przez Jeffa Rake’a. Zaginiony przed pięcioma latami samolot ląduje nieoczekiwanie na międzynarodowym lotnisku Stewart w Newburgh w Nowym Jorku. Znajdujący się na pokładzie pasażerowie ani trochę się nie postarzeli. Dopiero po wylądowaniu dowiadują się, że od dnia ich wylotu minęło kilka lat.

Turbulencje to amerykański serial telewizyjny, który opowiada o pasażerach zaginionego przed laty samolotu. Air Flight 828 ląduje niespodziewanie na lotnisku Stewart w Newburgh w Nowym Jorku. Załoga i okołu 200 pasażerów dowiadują się, że od ich wylotu minęło ponad 5 lat. Przez ten czas uznano ich za zmarłych, jednak oni nie postarzeli się nawet o jeden dzień. Teraz muszą stawić czoła odmienionej rzeczywistości oraz faktowi, że ich bliscy zdążyli przeżyć już żałobę, a nawet poukładać na nowo życia. Serial został wyprodukowany przez Warner Bros. Television, Jeff Rake Productions oraz Compari Entertainment. Produkcja zadebiutowała na świecie 24 września 2018 roku i w Polsce 1 września 2019 roku.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.