Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 15-17 grudnia 2023 roku

Barbie, Indiana Jones i artefakt przeznaczenia – to tylko dwie z wielu ciekawych nowości z tego tygodnia. Zobaczcie, co obejrzeć w ten weekend.

news
Edyta Jastrzębska 14 grudnia 2023
2
Źrodło fot. Indiana Jones i artefakt przeznaczenia, James Mangold, Lucasfilm Ltd., 2023 / 1670, Jakub Rużyłło, Maciej Buchwald i Kordian Kądziela, Netflix, 2023 / Barbie, Greta Gerwig, Warner Bros. Pictures, 2023
i

Mamy tydzień pełen świetnych nowości, które warto będzie obejrzeć w ten weekend. Wśród nich znajduje się wakacyjny hit od Grety Gerwig, w którym w głównej roli występuje Margot Robbie. Poza tym dla fanów rodzimych tytułów znajdzie się mockument z Bartłomiejem Topą. Zadowoleni będą także fani Indiany Jonesa oraz rodziny królewskiej. Wszystkie te filmy i seriale możecie obejrzeć na Netfliksie, HBO Max i Disney+ w weekend 15-17 grudnia 2023 roku.

1670 – Netflix

Co to: serial komediowy

Od kiedy dostępny na platformie: 13 grudnia

Rok premiery: 2023

The Office w klimatach historycznych? Netflix serwuje nam mockument, który przedstawi historię polskiej szlachty, a dokładniej zdziwaczałego właściciela ziemskiego, który zabiega o sławę, będąc zmuszonym zmagać się z rodzinnymi problemami oraz konfliktami z chłopami. W głównej roli w tej satyrycznej komedii występuje Bartłomiej Topa.

Serial 1670 obejrzysz na Netfliksie. A tu przeczytasz naszą recenzję.

Barbie – HBO Max

Co to: film komediowy

Od kiedy dostępny na platformie: 15 grudnia

Rok premiery: 2023

Tegoroczny hit w reżyserii Grety Gerwig wreszcie będzie można obejrzeć w streamingu w domowym zaciszu. Margot Robbie jako Barbie rusza do realnego świata na podróż, która odmieni całej jej życie. U jej boku będzie zaś Ken (w tej roli genialny Ryan Gosling), również odkrywający rzeczy, które kompletnie zmienią jego światopogląd. To feministyczna opowieść z odpowiednią dawką humoru.

Film Barbie obejrzysz na HBO Max. A tu przeczytasz naszą recenzję.

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia (Indiana Jones and the Dial of Destiny) – Disney+

Co to: film przygodowy

Od kiedy dostępny na platformie: 15 grudnia

Rok premiery: 2023

Indiana Jones wyrusza na swoją ostatnią przygodę w czasach kosmicznego wyścigu między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Archeolog w nowym widowisku znów musi stawić czoła nazistom, którzy prowadzą nikczemną działalność za programami kosmicznymi. U boku Jonesa zobaczymy jego chrześnicę – Helenę.

Film Indiana Jones i artefakt przeznaczenia obejrzysz na Disney+. A tu przeczytasz naszą recenzję.

The Crown: 6. sezon 2. część – Netflix

Co to: serial dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 14 grudnia

Rok premiery: 2016

Kontynuacja finałowego sezonu przebojowego serialu Netfliksa o losach rodziny królewskiej za czasów panowania Królowej Elżbiety. Z nowych odcinków dowiemy się, jak na bliskich księżnej Diany odbił się jej wypadek. Serial przybliży także początki relacji księcia Williama z Kate Middleton, która w przyszłości zostanie jego żoną.

Serial The Crown obejrzysz na Netfliksie.

Śnięty Mikołaj: 2. sezon (The Santa Clauses) – Disney+

Co to: serial komediowy

Od kiedy dostępny na platformie: 13 grudnia

Rok premiery: 2022

Pełen uroku świąteczny serial wraca z drugim sezonem. Produkcja osadzona po wydarzeniach z filmów Śnięty Mikołaj zabiera nas ponownie na biegun północny, gdzie Scott wraca do swoich zadań jako Święty Mikołaj po tym, jak jego emerytalne plany zostały pogrzebane przez brak odpowiedniego następny. Po uratowaniu świąt Scott skupia się na tym, by przygotować swojego syna do przejęcia rodzinnego biznesu, aby sam mógł przejść wreszcie na zasłużoną emeryturę.

Serial Śnięty Mikołaj obejrzysz na Disney+.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Kiedy W głowie się nie mieści 2 będzie na Disney Plus?

Kiedy W głowie się nie mieści 2 będzie na Disney Plus?

Kim są Blood i Cheese z Rodu smoka? Wyjaśniamy historię z książek oraz scenę z 2. sezonu serialu

Kim są Blood i Cheese z Rodu smoka? Wyjaśniamy historię z książek oraz scenę z 2. sezonu serialu

Ile odcinków ma 2. sezon Rodu smoka i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Ile odcinków ma 2. sezon Rodu smoka i kiedy pojawią się kolejne epizody?

W głowie się nie mieści 2 - czy jest scena po napisach?

W głowie się nie mieści 2 - czy jest scena po napisach?

Kim jest tajemniczy mistrz z The Acolyte? Według niektórych fanów odpowiedź jest oczywista

Kim jest tajemniczy mistrz z The Acolyte? Według niektórych fanów odpowiedź jest oczywista