Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 czerwca 2022, 14:04

Brad Pitt zmierza na emeryturę? Twierdzi, że trzyma się resztkami sił

Wygląda na to, że Brad Pitt planuje swoją emeryturę. W sieci pojawiły się informacje, według których aktor ma w planach zakończyć swoją karierę i zastanawia się nad tym, jak będzie wyglądał jej koniec.

Źródło: YouTube / Sony Pictures Entertainment

Magazyn GQ przygotował obszerny artykuł dotyczący całej kariery Brada Pitta. Można wyczytać z niego między innymi to, że aktor czuje się zmęczony i wyczuwa zbliżającą się emeryturę. Kiedy to nastąpi, będzie jego decyzją:

Uważam, że ciągnę już resztkami sił. To jest ostatni semestr albo trymestr. Jak będzie to wyglądało? Jak chcę to zaplanować?

Według Quentina Tarantino, który z Bradem Pittem pracował przy kilku filmach (między innymi oscarowym Pewnego razu w Hollywood), będzie to wielka strata dla świata kina:

On jest jedną z ostatnich gwiazd dużego ekranu. To jest po prostu inny gatunek człowieka. Szczerze mówiąc nie wiem, czy można dokładnie opisać, co mam na myśli, ponieważ byłoby to jak opisywanie blasku gwiazdy. Zwróciłem na to uwagę podczas tworzenia Bękartów wojny. Kiedy kręciliśmy scenę z Bradem, to nie czułem się, jakbym patrzył poprzez wizjer kamery. Miałem wrażenie, że oglądam film. Sama jego obecność w obiektywie sprawiała takie wrażenie.

W 2022 roku jeszcze zobaczymy Brada Pitta na ekranie

Na szczęście aktor nie ogłosił jeszcze oficjalnie końca swojej kariery i na razie możemy oglądać go w kinach. W 2022 roku pojawi się w Bullet Train oraz Babylon. W tym drugim ponownie wystąpi razem z Margot Robbie. Produkcja przedstawi historię z czasów, gdy przemysł kinematograficzny podejmował pierwsze próby adaptacji dźwięku w filmach.

Brad Pitt nie pracuje wyłącznie jako aktor. Ma swoją firmę produkcyjną Plan B i prawdopodobnie to będzie jego główne zajęcie po ostatecznym zejściu ze sceny. W 2022 roku spod jego skrzydeł wyjdą filmy Blonde oraz Women Talking i możemy być pewni, że przyszłość Pitta będzie wciąż związana z kinem.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.