Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Bullet Train

Film premiera: 22.06.2022

Bullet Train to amerykański film akcji na podstawie powieści Maria Beetle autorstwa Kotaro Isaki. W trakcie jazdy pociągiem z Tokio do Morioki pięcioro przebywających w nim zabójców odkrywa, że ich zlecenia są ze sobą powiązane. czytaj więcej

Więcej o Bullet Train

Brad Pitt zmierza na emeryturę? Twierdzi, że trzyma się resztkami sił

Wygląda na to, że Brad Pitt planuje swoją emeryturę. W sieci pojawiły się informacje, według których aktor ma w planach zakończyć swoją karierę i zastanawia się nad tym, jak będzie wyglądał jej koniec.

Brad Pitt zmierza na emeryturę? Twierdzi, że trzyma się resztkami sił

Canaton, 23 czerwca 2022, 14:04

140034

Bullet Train od reżysera Johna Wicka i Deadpoola 2 na pierwszym zwiastunie

Sony Pictures właśnie zaprezentowało pierwszy zwiastun filmu Bullet Train, za reżyserię którego odpowiada David Leitch znany z takich tytułów jak: John Wick, Deadpool 2 oraz Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw.

Bullet Train od reżysera Johna Wicka i Deadpoola 2 na pierwszym zwiastunie

Ania Orzech, 2 marca 2022, 18:00

136786

Film: Bullet Train

Bullet Train to amerykański film akcji na podstawie powieści Maria Beetle autorstwa Kotaro Isaki. W trakcie jazdy pociągiem z Tokio do Morioki pięcioro przebywających w nim zabójców odkrywa, że ich zlecenia są ze sobą powiązane.

Bullet Train to amerykański komediowy film akcji, wyreżyserowany przez Davida Leitcha (odpowiedzialnego również za powstanie takich tytułów, jak Deadpool 2 czy John Wick) na podstawie scenariusza Zaka Olkiewicza. Tytuł ten powstał w oparciu o japońską powieść Maria Beetle (wydaną również pod nazwą Bullet Train), której autorem jest Kotaro Isaka. Głównym bohaterem filmu jest Ladybug (w roli tej Brad Pitt), płatny zabójca, który pragnie jednak porzucić obecne zajęcie i rozpocząć nowe, spokojne życie. Jego plany burzy jednak nowe zlecenie od Marii Beetle (granej przez Sandrę Bullock). Protagonista musi przejąć walizkę, ulokowaną w pociągu, pędzącym z Tokio do Morioki. Okazuje się jednak, że przebywają tam również inni zabójcy, szybko też wychodzi na jaw, że ich cele są ze sobą powiązane.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun