Odwiedź nas na:
Usuwanie scen z filmów nie jest niczym nowym. Czasami okazuje się jednak, że mogły być one ważne dla przedstawianej historii. Poniżej przedstawiamy kilka skasowanych wątków z trylogii prequeli Gwiezdnych wojen.
Dysproporcje wynagrodzeń i walka o uczciwe traktowanie pod względem finansowym nie są niczym nowym w Hollywood. Kłótnia aktorów o płace mogła sprawić, że MCU wyglądałoby zupełnie inaczej.
Macie ochotę na lekki weekend z humorem? A może bardziej interesują Was mroczne wizje przyszłości? Przekonajcie się, co warto obejrzeć w ten weekend.
Jeszcze kilka lat temu żadnym zaskoczeniem nie było, że Marvel dowozi co najmniej przyzwoite kino rozrywkowe. Dziś Strażnicy Galaktyki vol. 3 wyglądają jak powiew świeżości, są znakomitym blockbusterem. Szkoda, że być może ostatnim w MCU.
Jedna z gwiazd serii o Harrym Potterze już od kilku lat nie wzięła udziału w żadnej produkcji. Teraz zdradziła powód, dlaczego zdecydowała się zawiesić karierę aktorską.
W filmie New Jedi Order Rey nie będzie pierwszoplanową postacią. Przecieki sugerują, że bohaterka ma być bardziej tłem dla nowej generacji Jedi, za których ona będzie odpowiadała.
Trzecia część Strażników Galaktyki będzie jednocześnie ostatnią dla kilku aktorów, którzy zdecydowali się rozstać z MCU. Co ciekawe, jedna z gwiazd serii nie ma nic przeciwko dalszym występom i jest otwarta na powrót. O kogo chodzi?
Ezra Miller jest obecnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w Hollywood. Zdaniem scenografa, Paula Austerberry’ego, dotychczasowe ekscesy Millera nie będą miały wpływu na oglądalność The Flash i widzowie pojawią się w kinach.
Na planie Rycerzy Zodiaku Tomasz Bagiński miał szansę współpracować z aktorem zaangażowanym między innymi w Grę o tron. W wywiadzie z redakcją Filmomaniaka Bagiński opowiedział o swoich wrażeniach z tego okresu.
Fani Star Wars i Bridgertonów będą w tym tygodniu zadowoleni. Ale nie tylko oni. Zobaczcie, co obejrzeć w ten weekend.
poprzedni dzień
następny dzień
31