Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 maja 2022, 12:24

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na Kubusia Puchatka w horrorze nie byliście gotowi

Jako że Kubuś Puchatek trafił do domeny publicznej, piękne wspomnienia tysięcy fanów słodkiego misia mogą zostać zrujnowane przez slasher Winnie the Pooh: Blood and Honey.

Portal Dread Central jako pierwszy przedstawił zdjęcia z nadchodzącej produkcji o grubiutkim niedźwiadku i trzeba przyznać, że twórcy horrorów mają czasami spaczone poczucie humoru. Za sprawą materiałów udostępnionych przez serwis, już nigdy nie spojrzymy na Kubusia w ten sam, niewinny sposób.

W niezależnym horrorze Winnie the Pooh: Blood and Honey przyjazna dotąd paczka ze Stumilowego Lasu ukazana zostaje w znacznie brutalniejszym świetle. Chociaż fabuła filmu nie jest znana, po udostępnionych materiałach łatwo domyślić się, że nadciągający obraz będzie zawierał krwawe sceny z udziałem Puchatka i Prosiaczka. Jako, że produkcja ma być gatunkowym slasherem, najprawdopodobniej wiele osób straci życie po kontakcie z potwornymi wersjami naszych milusińskich.

Pierwsze zdjęcia z tego filmu możecie zobaczyć poniżej.

Na Kubusia Puchatka w horrorze nie byliście gotowi - ilustracja #1
Na Kubusia Puchatka w horrorze nie byliście gotowi - ilustracja #2
Na Kubusia Puchatka w horrorze nie byliście gotowi - ilustracja #3

Według informacji portalu IMDb, za kamerą widowiska stoi Rhys Frake-Waterfield, dla którego będzie to debiut reżyserski. Z kolei obsadę uzupełni Amber Doig-Thorne, Maria Taylor i Danielle Scott.

Póki co nie wiadomo, kiedy możemy się spodziewać premiery tego jakże oryginalnego filmu, ale według plotek jest on w fazie post-produkcji, co może dawać nadzieję (lub budzić przerażenie), iż pojawi się jeszcze w tym roku.

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o takim filmie. Jesteście ciekawi odmiennej wizji na przygody Puchatka?

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21

22

23 24 25 26 27 28

29

30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.