Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Ja jestem Groot (I Am Groot)

Serial (US) premiera: 10.08.2022

I Am Groot opowiada historię tytułowego, drzewnego bohatera, który powoli dorasta i przeżywa różne przygody w kosmosie. Serial należy do gatunku komiksowych animacji. czytaj więcej

w produkcji
Sezonów: 1
Epizodów: 5

Więcej o Ja jestem Groot

Serial I am Groot jest dostępny na Disney Plus

Na Disney+ można już oglądać I am Groot. Jest to krótkometrażowy serial animowany opowiadający o przygodach małego Groota, którego mogliśmy zobaczyć w drugiej części Strażników Galaktyki.

Serial I am Groot jest dostępny na Disney Plus

Zbigniew Woźnicki, 10 sierpnia 2022, 09:00

141465

Disney Plus na sierpień 2022 - lista filmów i seriali

Już za kilka dni rozpocznie się sierpień, więc oznacza to, że do usługi Disney+ dodane zostaną nowe produkcje. Co tym razem będziemy mogli oglądać na najnowszej w naszym kraju platformie streamingowej?

Disney Plus na sierpień 2022 - lista filmów i seriali

Nicek, 26 lipca 2022, 09:17

141002

Marvel z nowymi wieściami o Spider-Man: Freshman Year, I am Groot i innych animacjach

Marvel zaprezentował swoje nowe nadchodzące seriale animowane. Wśród nowości pokazano między innymi Spider-Man: Freshman Year oraz drugi sezon A gdyby? Szczególnie ciekawie zapowiada się produkcja z Peterem Parkerem w roli głównej.

Marvel z nowymi wieściami o Spider-Man: Freshman Year, I am Groot i innych animacjach

Zbigniew Woźnicki, 23 lipca 2022, 13:00

140947

Serial: Ja jestem Groot

I Am Groot opowiada historię tytułowego, drzewnego bohatera, który powoli dorasta i przeżywa różne przygody w kosmosie. Serial należy do gatunku komiksowych animacji.

I Am Groot jest serialem animowanym wyprodukowanym dla platformy Disney+, którego twórcą jest Ryan Little (Runaways and What If...?). Jest on oparty na komiksach wydawnictwa Marvel i należy do tzw. MCU (Marvel Cinematic Universe). Akcja tytułu toczy się między wydarzeniami ukazanymi w Strażnikach Galaktyki 2 a Avengers: Wojną bez granic. Śledzimy losy małego Groota, członka obcej rasy humanoidalnych drzew, który powoli dorasta i wraz z przyjaciółmi przeżywa różne przygody w kosmosie. W produkcji głosom bohaterom użyczyli m.in. Vin Diesel (Groot), Bradley Cooper (Rocket Raccoon) oraz James Gunn (Wrist Watch).

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun