Disney Plus na wrzesień 2023 - lista seriali i filmów

Wrzesień na Disney+ będzie atrakcyjny dla wszystkich. W ofercie poza jednym z ostatnich hitów kinowych, pojawią się także produkcje dokumentalne oraz trzymające w napięciu thrillery. Nie zabraknie również nowych sezonów świetnych seriali.

news
Zbigniew Woźnicki 30 sierpnia 2023
5
Źrodło fot. Mała syrenka; reż. Rob Marshall; Walt Disney Studios Motion Pictures; 2023
i

Już od pierwszego tygodnia września na Disney+ będą pojawiały się filmowe oraz serialowe nowości. Jedną z najważniejszych pozycji jest oczywiście aktorska Mała syrenka, którą wcześniej w tym roku można było oglądać w kinach. Wielki powrót ze swoje miniserią zalicza również Groot, którego krótkie animacje rozbawią zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Filmy

Oryginalna Mała syrenka z 1989 roku podbiła serca widzów, a w tym roku historia powróciła i możemy oglądać w niej aktorów. Od 6 września wraz z całą rodziną będzie można usiąść przed telewizorem i na nowo przeżyć tak dobrze znaną przygodę. Żądna wrażeń Ariel będzie gotowa poświęcić swój największy talent, żeby móc stanąć na lądzie i poznać w jej ocenie naprawdę wyjątkową osobę. Jedną z większych zalet produkcji jest oprawa wizualna oraz liczne piosenki, ale warto pamiętać, że część z nich otrzymała zaktualizowany tekst, zatem będą różnić się od tych znanych z animacji sprzed lat.

Disney Plus na wrzesień 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #1
Nie ocali cię nikt; reż. Brian Duffield; Hulu; 2023

Dla widzów preferujących duże napięcie idealnym wyborem będzie Nie ocali cię nikt, zwłaszcza jeśli ktoś dobrze bawił się podczas seansu zeszłorocznego filmu Predator: Prey. Główną bohaterką Nie ocali cię nikt jest Brynn Adams. Młoda kobieta ukrywa się w swoim dawnym rodzinnym domu po tym, jak wykluczyła ją jej lokalna społeczność. Podczas jednej nocy okazuje się, że w okolicy pojawili się łowcy spoza Ziemi. Rozpoczyna się dramatyczna walka o przetrwanie, w której Brynn musi wykorzystać wszystkie swoje talenty. Film będzie dostępny na Disney+ już od 22 września.

Seriale

Śledzenie życia dzikich zwierząt jest zajęciem pasjonującym oraz niebezpiecznym, co udowadnia seria dokumentalna Bertie Gregory: Dzika przyroda z bliska. Obserwacja przyrody wymaga wielu poświęceń i widzowie zobaczą, jak Bertie Gregory wraz ze swoją ekipą musi przeciwstawić się często ekstremalnym warunkom, żeby zrealizować swój cel. Droga jest jednak warta przejścia, żeby zobaczyć, w jaki sposób dzikie zwierzęta żyją na co dzień i radzą sobie z żywiołami. Produkcja pojawi się na Disney+ 13 września.

Disney Plus na wrzesień 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #2
Justified: Miasto strachu; Dave Andron i Michael Dinner; FX; 2023

Natomiast 6 września premierę będzie miał interesujący serial, Justified: Miasto strachu. Raylan Givens pracuje w Miami i hołduje starym zasadom, co sprawia, iż ma problem odnaleźć się we współczesnym świecie prawa. Mężczyzna przez przypadek trafia do Detroit i poznaje szaleńca, Clementa Mansella, który jest wyjątkowo niebezpiecznym osobnikiem. W całą sprawę wplątuje się jeszcze adwokat przestępcy, Carolyn Wilder, co oznacza balansowanie na granicy pomiędzy stróżami prawa a Mansellem.

Premiery filmów i seriali na wrzesień 2023

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Problem trzech ciał? Netflix zdecydował

Czy powstanie 2. sezon serialu Problem trzech ciał? Netflix zdecydował

Farciarz Gilmore powróci. Adam Sandler i Netflix stworzą sequel lubianej komedii

Farciarz Gilmore powróci. Adam Sandler i Netflix stworzą sequel lubianej komedii

2. sezon Squid Game z przybliżoną datą premiery na Netflixie

2. sezon Squid Game z przybliżoną datą premiery na Netflixie