Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Euforia (Euphoria)

Serial (US) premiera: 16.06.2019

Euforia jest serialem opowiadającym historię Rue Bennett, nastolatki, która po zakończeniu odwyku narkotykowego stara się uporządkować swoje życie. Jej spojrzenie na świat zmienia się, gdy spotyka transseksualną dziewczynę. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 2
Epizodów: 11
Sezon 2
? Epizodów
Premiera nieznana
Wszystkie Sezony

Więcej o Euforia

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 14-16 stycznia 2022 roku

Kolejny styczniowy tydzień przyniósł subskrybentom platform VoD następne sezony popularnych produkcji, takich jak Euforia i After Life, a także parę nowych tytułów oraz czwartą część filmu animowanego przeznaczonego nie tylko dla najmłodszych.

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 14-16 stycznia 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 14 stycznia 2022, 13:30

135641

Zendaya mówi, że 2. sezon Euforii był dla niej bolesny

Gwiazda serialu Euforia przyznała, że drugi sezon dramatu HBO był dla niej niezwykle bolesnym doświadczeniem. Jak mówi Zendaya, główna bohaterka sięgnie dna w najnowszych odcinkach.

Zendaya mówi, że 2. sezon Euforii był dla niej bolesny

Ania Orzech, 13 stycznia 2022, 15:10

135614

Tom Holland chciałby wystąpić w Euforii

Tom Holland, który występuje z Zendayą w filmach o Spider-Manie, zdradził, że chciałby zagrać u boku aktorki w jeszcze jednej produkcji – Euforii.

Tom Holland chciałby wystąpić w Euforii

Edyta Jastrzębska, 20 grudnia 2021, 12:30

135165

Najlepsze nowe seriale roku – TOP 8 | Netflix, HBO GO | Sierpień 2019

Półmetek roku 2019 mamy już za sobą, w tym czasie obrodziło naprawdę dobrymi serialami premierowymi Netflixa, Amazonu czy HBO. Dziś prezentujemy najciekawsze z nich.

Najlepsze nowe seriale roku – TOP 8 | Netflix, HBO GO | Sierpień 2019

Hubert Sosnowski, 8 sierpnia 2019, 14:48

2074

Serial: Euforia

Euforia jest serialem opowiadającym historię Rue Bennett, nastolatki, która po zakończeniu odwyku narkotykowego stara się uporządkować swoje życie. Jej spojrzenie na świat zmienia się, gdy spotyka transseksualną dziewczynę. Produkcja należy do gatunku dramatów.

Euforia to serial dramatyczny wyprodukowany dla HBO. Jego twórcą jest Sam Levinson (Kolejny szczęśliwy dzień, Arcyoszust). Przedstawia on losy 17-letniej Rue Bennett. Po zakończeniu odwyku narkotykowego stara się ona zaplanować swoją przyszłość. Jej życie zmienia się w momencie, gdy poznaje transseksulaną dziewczynę Jules Vaughn, która po rozwodzie swoich rodziców przeprowadza się do miasta Rue i stara się znaleźć swoje miejsce na Ziemi. W produkcji wystąpili między innymi Zendaya (Rue Bennett), Hunter Schafer (Jules Vaughn), Angus Cloud (Fezco), Jacob Elordi (Nate Jacobs), Sydney Sweeney (Cassie Howard) oraz Eric Dane (Cal Jacobs). Zdjęcia kręcono w Los Angeles i Culver City.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun