Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 listopada 2022, 16:01

Gwiazda Czarnej Pantery 2 przekonana, że Marvel poszuka nowego odtwórcy T'Challi

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu to pierwsza produkcja, w której zabrakło postaci T’Challi. Nie spodobało się to fanom Marvela, jednak gwiazda widowiska ich uspokaja.

Źrodło fot. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu; Ryan Coogler; Marvel Studios; 2022
i

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu to najnowszy film należący do Kinowego Uniwersum Marvela. Jednocześnie jest to pierwszy raz, kiedy w roli tytułowego bohatera widzowie nie ujrzeli Chadwicka Bosemana. Kevin Feige i spółka nie zdecydowali się na zastąpienie zmarłego aktora kimś innym, co nie spodobało się części fanów uniwersum.

Kwestię tę w jednym z ostatnich wywiadów poruszył Winston Duke, odtwórca roli M’Baku w filmie Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Aktor uważa, że prędzej czy później T’Challę w MCU zagra ktoś inny.

Nie ma mowy, żeby nigdy nie zmienili Czarnej Pantery w przyszłości. Nie ma możliwości, aby saga i interpretacja T’Challi jako króla Wakandy się skończyła. On jest postacią kanoniczną. Więc uwierz, że to nadejdzie. Ale niech Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu będzie ludzkim doświadczeniem.

Aktor był już w przeszłości pytany o kwestię zmiany aktora wcielającego się w postać T’Challi. W zeszłym miesiącu wziął on bowiem udział w podcaście Jemele Hill is Unbothered, gdzie udzielił swojej odpowiedzi na to nurtujące fanów Marvela pytanie.

Czuję, że decyzja o zatrzymaniu T’Challi Chadwicka Bosemana ma w sobie wiele szlachetności. Ale trzeba pamiętać, że należy mieć pewien poziom zaufania, jeśli chodzi o świat komiksów. Mamy wiele wymiarów, wiele historii, możliwych przyszłości i wyobrażeń przeszłości. Ciągle eksperymentują z multiwersami. Jednak jest to dla mnie trudny temat, ponieważ uważam, że jest to rola Chadwicka.

Czy w związku z tym Marvel zdecyduje się na znalezienie innego aktora w roli T’Challi? Na tę chwilę jest to mało prawdopodobne. Wydarzenia pokazane w filmie Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu pokazały, że tytułową postacią została grana przez Letitię Wright Shuri, siostra bohatera granego do tej pory przez Chadwicka Bosemana.

Można się więc spodziewać, że aktorka przynajmniej w najbliższej przyszłości będzie obrończynią Wakandy. Ale kto wie, być może twórcy z Marvel Studios postanowią sięgnąć głębiej w multiwersum i zaprezentują nowy wariant Czarnej Pantery.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej